Prosim za molitev

Imate težave? Imate kako bolezen, ki jo ne morejo zdravniki ozdravit ( levkemija, rak, astma, depresija,…) ? Ste skregani s sosedi, možem, ženo, otroci, sorodniki, sošolci,…? Vam gre vse narobe? Ne morete dobit fanta / punco za zakon? Ne morete imet otrok? Ne vem karkoli imate in vam dela težave, spodaj vpišite in skupaj bomo molili za vaš namen.
Naša prošnja je, da se tudi vi sami vključite v to internetno molitveno skupino in si vsi skupaj pomagajmo in molimo drug za drugega in namene, ki so bili napisani. Če še ne znate moliti, potem si izberite eno od molitev in jo izmolite (preberite in pri tem razmišljajte kaj piše) za vaše in vse ostale prošnje(namene). Če verujete se vam bo to tudi izpolnilo.

Matej 9, 20-22
Tedaj se mu je od zadaj približala žena, ki je dvanajst let krvavela, in se je dotaknila roba njegove obleke. Pri sebi je namreč rekla: »Če se le dotaknem njegove obleke, bom rešena.« 22 Jezus pa se je obrnil, jo pogledal in dejal: »Bodi pogumna, hči, tvoja vera te je rešila.« In žena je bila od tiste ure rešena.
Ali:
Mt 17,20
»Zato, ker imate malo vere,« jim je dejal. »Resnično, povem vam: Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej gori: ›Prestavi se od tod tja!‹, in se bo prestavila in nič vam ne bo nemogoče
Ali:
Lk 17,6
Gospod pa jim je dejal: »Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej murvi: ›Izruj se s koreninami vred in se presadi v morje,‹ in bi vam bila pokorna.

Vsi skupaj lahko od Boga izprosimo milost za vaše prošnje.
Hvala za vaš obisk in vašo molitev, naj vas Bog obilno blagoslovi.

 

*
*
*
 

 

  • Vsem hvala za izrečene molitve, pisni del izpita je bil uspešno opravljen. Goreče pa prosim za vašo molitev, za 8.7. ob 15 uri, saj me takrat čaka ustni del izpita pred 5 člansko komisijo - uspešno opravljen izpit se zdi res nemogoč, vendar verjamem da je z zaupanjem in upanjem v Boga, ter s pomočjo vaših molitev mogoč tudi tovrstni čudež. Hvala.
  • Prosim za molitev, da bi bilo danes, jutri in naslednje dni vse dobro, da bi se razumeli in lepo ter mirno živeli.
    Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija Pomagaj iz Brezij, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, pomagajte in varujte mojo družino.
  • Prisim za molitev, da bi sin opravil popravni izpit. Dobri Bog, daj mu modrosti in umnosti, da se bo dobro pripravil na izpit.
    Sveta Marija, prosi za nas!
  • Lepo prosim za molitev, da se projekt uspešno in kvalitetno izpelje.
    Iskrena hvala! 🙏🏼❤️
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanje stanja mojega očeta.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Prosim za molitev za ugoden razplet zdravstvenega stanja. Hvala. Pridružujem se vašim molitvami, Ana
  • Dobri in ljubeznivi Bog lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti. Eno dobro življenjsko sopotnico, da bi se lahko cerkveno poročil in da bi lahko imel svoje otroke, višje osebne dohodke in zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni. Hvala hvala hvala 🙏🙏🙏
  • Prosim za molitev za hudo bolno prijateljico, ki ima levkemijo. Da bi se toliko okrepila, da bo lahko šla na presaditev kostnega mozga in da bo presaditev uspela. Prosim tudi za molitev za nečakinjo, ki ima težave z anoreksijo - za duševno in telesno zdravje! Naj vam dobri Bog tisočerno povrne!
  • prosim prosim molite za moje zdravje, čisto sem obupana
  • Prosim za molitev, da bi bilo z mojim vnukom vse vredu, da je zdrav in da je res vse vredu z njim.
    Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojega vnuka in hčerko.
  • Prosim za molitev za mir v družini, za dobre odnose. Za dobre odnose tudi s prijatelji in sodelavci, za zaščito od zla. Molim tudi za vas. Hvala.
  • Prosim za molitev, da bi hči imela lahek porod, da bi rodila zdravega in krepkega fantka, da bi bilo res vse dobro. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojo hči in vse nas.
  • Dobri Bog lepo te prosim za spreobrnjenje mojih staršev. Že vsa leta manipulirata doma z svojimi besedami (lažmi in sprenevedanjem ter prepričevanjem) in vero obračata tako kot njima ustreza. Lepo prosim da bi se to že enkrat končalo. Vse dobre ljudi pa lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala
  • Prosim te vsemogocni Bog, za finance da poplačamo očetov dolg in ne ostanemo skupaj z otroci brez hiše.
    Amen
  • Prosim za molitveno pomoč pri mojem zdravju, za boljši vid, da bi zanosila. Srečno vožnjo po vseh poteh, ki so mi namenje brez strahu in tesnobe.
  • Prosim za molitev, da bi se odnosi s sodelavci in nadrejenimi v službi izboljšali. Prosim tudi za zdravje svoje mame, da bi se ji psihično zdravje popravilo.
    Jezus, vate zaupam!
    Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
    Sv. pater Pij, prosi za nas!
  • Prosim za molitev, da bi bilo doma vse vredu, da bi se vsi lepo razumeli, živeli skupaj lepo in mirno življenje. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, pomagajte in varujte mojo družino.
    Prosim da bi bilo danes, jutri in vse naslednje dni vse dobro.
  • Lepo prosim za molitev za srečo, zdravje in veselje v moji primarni družini.
    Iskrena hvala! 🙏🏼❤️
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanje stanja mojega očeta. In da je izboljšano stanje dobro več mesecev.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vašim molitvam in želim vse dobro!
  • Srčno naprošam za molitve za mojega očeta, za njegovo zdravje in da bi srečno opravili delo na kmetiji.
    Hvala vsem za vašo podporo. Molim skupaj z vami. 🫶
    Mir in vse dobro. Sija. 🫶
  • Prosim za molitve da bi si sin popravil ocene. Hvala.
  • Prosim za molitev za očetovo zdravje. V ponedeljek, 15.6., ima pregled na onkološkem inštitutu. Naj bo vse dobro. Prosim tudi za zdravje vseh nas in za zdravje prijateljičine mame. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
  • Nebeški oče lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti: eno dobro življenjsko sopotnico, da bi lahko imel svoje otroke, zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni, višje osebne dohodke in večjo samozavest. Vse dobre ljudi pa ponovno lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala 🙏❤️
  • dobri Bog,
    zopet se priporočam z molitvijo za zdravje in hčero za uspešno opravljanje izpitov,
    sv. Favstina prosi za nas
    sv. Slomšek prosi za nas
  • Prosim za molitev za zdravje prijateljičine mame, ki je hudo bolna. Naj se ji zdravje izboljša. Prosim tudi za zdravje vseh nas. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
1 2 3 44

 

This entry was posted in Domov. Bookmark the permalink.

20.295 Responses to Prosim za molitev

  1. IVANA says:

    Kraljica presvetega rožnega venca prosi za nas za zdravje v naši družini,mir in dobro ter za delo nezaposlene hčerke. Bog vas blagoslovi vse ki molite.
    Hvala Bogu za ta dar.

  2. romarka says:

    Prosim za molitev za mojega delodajalca. Delam v katoliškem vrtcu in direktorica vrtca je redovnica a na žalost to kar prihaja od nje, ni od Boga. Sadovi svetega duha so mir, ljubezen, veselje, krotkost in ponižnost, od te redovnice pa čutim samo pritisk, vsako besedo obrne proti tebi, ni ne miru in ne veselja in karkoli ji iskreno poveš bo obrnila v tvojo lastno škodo in te ponižala pred drugimi. Ničesar božjega ne najdem v njej. Prosim za molitev!

  3. Matej says:

    Pozdravljeni
    Tudi jaz se obračam na vas z prošnjo za molitev za uspešno dokončanje fakultete, manjkata mi še dva zelo težka predmeta in diploma.
    hvala vsem

  4. maranatha says:

    PROSIM ZA MOLITEV MOŽA,KI IMA PROBLEME Z ŽIVCI,IN SRCEM:ANGINA PEKTORIS.PRAVZAPRAV GOSPODU NI NIČ NEMOGOČE,NAJ GA OZDRAVI NA DUHU,DUŠI IN TELESU.GOSPODU IZROČAM NA PRIPROŠNJO VSEH NAS TUDI BRATA MARJANA,BORISA IN OČETA:SPREOBRNJENJE,OSVOBOJENJE OD ALKOHOLA,KAJENJA;IN OZDRAVLJENJA.Maranatha

    .

  5. Draguška says:

    Prosim vključimo v molitev rožnega venca za zdravje moje prijateljice Ani. Gre na operacijo žolčnih kamnov. Da bi Mama Marija poskrbela zanjo in je ne bi bilo strah pred posegom. Zaupam vate, Gospod! Samo ti veš, kako Te imam rada in vem, da očetovsko poskrbiš za nas vse vedno in povsod.
    Mir in dobro Draguška

  6. petra says:

    PROSIM VAS ZA MOJO BODOČNOST.ZA MOŽA, KI GA ŽE TAKO NESTRPNO PRIČAKUJEM IN ZA DRUŽINO Z OTROCI, KI JO BOM IMELA. PROSIM TUDI ZA KATEHETSKO ŠOLO , DA BI LETOS DIPLOMIRALA IN ZA KATEHETSKO DEJAVNOST, DA BI JEZUS DELOVAL POMOJIH BESEDAH. PROSIM TUDI ZA SLUŽBO, ZDRAVJE , VERO …ZA SEDANJO SLUŽBO..IN DELODAJALCA IN NJEGOVO DRUŽINO. TER ZA DVE SESTRIČNI KI SE V SORODSTVU TOŽITA. ENA SE JE LOČILA IN JI MOŽ HOČE VZETI ŠE ENEGA OTROKA, KAJTI FANTEK JE ŽE DODELJEN NJEMU. PA ZA DRUGA, KI TOŽI SVOJO MAMO ZA DENAR. V DRUŽINI JE ŠE POTREBNO VELIKO MOLITI ZA ZDRAVJE IN DA BI SI MI MLADI DRUŽINE ZAČELI USTVARJATI DRUŽINE Z OTOCI, KER NA ŽALOST NI ČASA ZA TO.BOG VAS BLAGOSLOVI! PETRA

  7. Koštomaj says:

    moja osebna prošnja! prosim preberi!

    *za vse vas imam eno veliko prošnjo. moj mali nečak, Gal, star tri leta in
    pol, se je znašel v hudi življenjski situaciji. njegovi starši in vsi mi pa
    zraven njega. nemreč, že od micenega je imel hude trebušne krče. zdravniki
    so nam dopovedovali, da je to normalno. v zadnjem letu je zaradi njih bil
    trikrat v bolnici, delali so mu razne preiskave, ugotovili nič. to nedeljo
    ponoči, so se krči ponovno pojavili, v ponedeljek so obiskali njegovo
    zdravnico, ki je takoj poklicala rešilca in nočna mora se je začela. na
    kisiku, tik pred tem da pade v komo ali umre, so ga prepeljali v ptujsko
    bolnico, naredili preiskave in ugotovili, da mora nujno v MB bolnico. tam je
    kirurg takoj odločil, da mora pod nož. po nekajurni operaciji, je prišel ven
    in se skupaj z mojo sestro razjokal, ker je moral našemu Galu, odstraniti
    celo tanko črevo, ki je odmrlo. danes poteka tretji dan, ko je Gal v umetni
    komi, namreč zdravniki želijo da si telo vsaj malo opomore, preden začne
    bojevati svojo bitko. jutri torej, ga bodo zbudili, potem pa mora do torka,
    tam je kritična meja, izbojevati svoje novo življenje. če preživi do takrat,
    bodo potem vse ostale stvari potekale tako, da se mu bo omogočilo normalno
    otroško življenje. namreč operacija v tujini, kjer imajo s tem že prekso in
    uspešno opravljajo transplatacije, vstavljajo sonde….vendar do tja je
    dolga pot, ki nas čaka v naslednjih dnevih. zakaj vam vse to pišem? kaj
    želim od vas? ja prosim vas, da z našo družino in našimi prijatelji prosite
    za čudež. prosite za energijo. prosite za čudež tistega ali tisto v kar
    verjamete. ker mi verjamemo, da če bo toliko pozitvne energije na kupu,
    toliko vere in upanja na kupu, bo tudi našemu Galu lažje izbojevati ta boj.
    ker sama verjamem v čudeže, sem vam upala poslati to prošnjo. in prosim vas,
    da jo vi pošljete naprej, čeprav morda mojega malega Gala ne poznate in ga
    ne poznajo tisti, ki jim boste to poslali. pa vendar, če nas bo toliko
    pozitivno mislilo na njega in mu pošiljalo moč za boj, ima zraven današnje
    medicine veliko možnosti da izborba to borbo. izborba, je njegov izraz. a ni
    lušten?
    še nekaj! takšno prošnjo mi je pred leti poslala sošolka, ko je šlo za
    življenje njene mame. in veste kaj, zgodil se je čudež. zdravniki sami so
    rekli, da se je. zato, prosim molite, prosite, pošiljajte energijo, svojo
    ali tisto iz vesolja, če jo znate prevajat in pošljite to prošnjo naprej.
    karkoli se zgodi, vedite, da boste opravili dobro delo. iskreno hvala!
    barbara in družine Koštomaj, Žaler, Černe.
    *

    MISLITE LEPO – ZA VSE IN O VSEM!

  8. Draguška says:

    Lepo prosim za molitev za fanta Nikolaja (izredno težka zasvojenost z računalniškimi igricami) in
    za Matejo (rada bi postala mamica), za Marijo (mamica dvojčkov, ki je zelo bolna), za Vanjo (motnje hranjenja). Hvala vsem za molitveno verigo in tebi, ki si mi poslala vse te molitve. Mir in dobro D.

  9. Nilda says:

    Pozdravljeni.
    Res,velike milosti nam nudi naš Gospod, tako mi je dal tudi to, da pridem v stik z bogoljubnimi laiki.
    Iz srca bi prosila; molimo in prosimo skupaj za milosti, ki so potrebne v družini mojega sina Damjana.
    Žal, ni poročen, ker njegova partnerka tega noče, ker je tudi proti katoliški veri.Imata tudi 3letno deklico in 6letnega fantka.Težko mi je. Nimata sv. krsta in tudi za ostale sv. zakramente, prosim Gospoda za to milost in tudi za njeno spreobrnjenje. Vseh izročam Marijinemu Brezmadežnemu srcu in molim za vse njihove potrebe. Prosim vas, molite z menoj. Zaupam našemu Gospodu Jezusu, za njegovo uslišanje.
    KRALJICA PRESVETEGA ROŽNEGA VENCA, PROSI ZA NAS. JEZUS, VATE ZAUPAM!
    Bog lonaj in naj vas spremlja Božji blagoslov z vsemi angeli. Nilda
    Dorica, Bog te ljubi!

  10. Doroteja says:

    Gospod, prosim, blagoslovi to novo stran in jo varuj!
    Prosim tudi: blagoslavljaj in varuj tiste, ki so jo postavili in se bodo trudili še naprej v zvezi z njo!

    (Molimo vsi za ta namen!)

Comments are closed.