Prosim za molitev

Imate težave? Imate kako bolezen, ki jo ne morejo zdravniki ozdravit ( levkemija, rak, astma, depresija,…) ? Ste skregani s sosedi, možem, ženo, otroci, sorodniki, sošolci,…? Vam gre vse narobe? Ne morete dobit fanta / punco za zakon? Ne morete imet otrok? Ne vem karkoli imate in vam dela težave, spodaj vpišite in skupaj bomo molili za vaš namen.
Naša prošnja je, da se tudi vi sami vključite v to internetno molitveno skupino in si vsi skupaj pomagajmo in molimo drug za drugega in namene, ki so bili napisani. Če še ne znate moliti, potem si izberite eno od molitev in jo izmolite (preberite in pri tem razmišljajte kaj piše) za vaše in vse ostale prošnje(namene). Če verujete se vam bo to tudi izpolnilo.

Matej 9, 20-22
Tedaj se mu je od zadaj približala žena, ki je dvanajst let krvavela, in se je dotaknila roba njegove obleke. Pri sebi je namreč rekla: »Če se le dotaknem njegove obleke, bom rešena.« 22 Jezus pa se je obrnil, jo pogledal in dejal: »Bodi pogumna, hči, tvoja vera te je rešila.« In žena je bila od tiste ure rešena.
Ali:
Mt 17,20
»Zato, ker imate malo vere,« jim je dejal. »Resnično, povem vam: Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej gori: ›Prestavi se od tod tja!‹, in se bo prestavila in nič vam ne bo nemogoče
Ali:
Lk 17,6
Gospod pa jim je dejal: »Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej murvi: ›Izruj se s koreninami vred in se presadi v morje,‹ in bi vam bila pokorna.

Vsi skupaj lahko od Boga izprosimo milost za vaše prošnje.
Hvala za vaš obisk in vašo molitev, naj vas Bog obilno blagoslovi.

 

*
*
*
 

 

  • Vsem hvala za izrečene molitve, pisni del izpita je bil uspešno opravljen. Goreče pa prosim za vašo molitev, za 8.7. ob 15 uri, saj me takrat čaka ustni del izpita pred 5 člansko komisijo - uspešno opravljen izpit se zdi res nemogoč, vendar verjamem da je z zaupanjem in upanjem v Boga, ter s pomočjo vaših molitev mogoč tudi tovrstni čudež. Hvala.
  • Prosim za molitev, da bi bilo danes, jutri in naslednje dni vse dobro, da bi se razumeli in lepo ter mirno živeli.
    Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija Pomagaj iz Brezij, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, pomagajte in varujte mojo družino.
  • Prisim za molitev, da bi sin opravil popravni izpit. Dobri Bog, daj mu modrosti in umnosti, da se bo dobro pripravil na izpit.
    Sveta Marija, prosi za nas!
  • Lepo prosim za molitev, da se projekt uspešno in kvalitetno izpelje.
    Iskrena hvala! 🙏🏼❤️
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanje stanja mojega očeta.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Prosim za molitev za ugoden razplet zdravstvenega stanja. Hvala. Pridružujem se vašim molitvami, Ana
  • Dobri in ljubeznivi Bog lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti. Eno dobro življenjsko sopotnico, da bi se lahko cerkveno poročil in da bi lahko imel svoje otroke, višje osebne dohodke in zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni. Hvala hvala hvala 🙏🙏🙏
  • Prosim za molitev za hudo bolno prijateljico, ki ima levkemijo. Da bi se toliko okrepila, da bo lahko šla na presaditev kostnega mozga in da bo presaditev uspela. Prosim tudi za molitev za nečakinjo, ki ima težave z anoreksijo - za duševno in telesno zdravje! Naj vam dobri Bog tisočerno povrne!
  • prosim prosim molite za moje zdravje, čisto sem obupana
  • Prosim za molitev, da bi bilo z mojim vnukom vse vredu, da je zdrav in da je res vse vredu z njim.
    Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojega vnuka in hčerko.
  • Prosim za molitev za mir v družini, za dobre odnose. Za dobre odnose tudi s prijatelji in sodelavci, za zaščito od zla. Molim tudi za vas. Hvala.
  • Prosim za molitev, da bi hči imela lahek porod, da bi rodila zdravega in krepkega fantka, da bi bilo res vse dobro. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojo hči in vse nas.
  • Dobri Bog lepo te prosim za spreobrnjenje mojih staršev. Že vsa leta manipulirata doma z svojimi besedami (lažmi in sprenevedanjem ter prepričevanjem) in vero obračata tako kot njima ustreza. Lepo prosim da bi se to že enkrat končalo. Vse dobre ljudi pa lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala
  • Prosim te vsemogocni Bog, za finance da poplačamo očetov dolg in ne ostanemo skupaj z otroci brez hiše.
    Amen
  • Prosim za molitveno pomoč pri mojem zdravju, za boljši vid, da bi zanosila. Srečno vožnjo po vseh poteh, ki so mi namenje brez strahu in tesnobe.
  • Prosim za molitev, da bi se odnosi s sodelavci in nadrejenimi v službi izboljšali. Prosim tudi za zdravje svoje mame, da bi se ji psihično zdravje popravilo.
    Jezus, vate zaupam!
    Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
    Sv. pater Pij, prosi za nas!
  • Prosim za molitev, da bi bilo doma vse vredu, da bi se vsi lepo razumeli, živeli skupaj lepo in mirno življenje. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, pomagajte in varujte mojo družino.
    Prosim da bi bilo danes, jutri in vse naslednje dni vse dobro.
  • Lepo prosim za molitev za srečo, zdravje in veselje v moji primarni družini.
    Iskrena hvala! 🙏🏼❤️
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanje stanja mojega očeta. In da je izboljšano stanje dobro več mesecev.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vašim molitvam in želim vse dobro!
  • Srčno naprošam za molitve za mojega očeta, za njegovo zdravje in da bi srečno opravili delo na kmetiji.
    Hvala vsem za vašo podporo. Molim skupaj z vami. 🫶
    Mir in vse dobro. Sija. 🫶
  • Prosim za molitve da bi si sin popravil ocene. Hvala.
  • Prosim za molitev za očetovo zdravje. V ponedeljek, 15.6., ima pregled na onkološkem inštitutu. Naj bo vse dobro. Prosim tudi za zdravje vseh nas in za zdravje prijateljičine mame. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
  • Nebeški oče lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti: eno dobro življenjsko sopotnico, da bi lahko imel svoje otroke, zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni, višje osebne dohodke in večjo samozavest. Vse dobre ljudi pa ponovno lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala 🙏❤️
  • dobri Bog,
    zopet se priporočam z molitvijo za zdravje in hčero za uspešno opravljanje izpitov,
    sv. Favstina prosi za nas
    sv. Slomšek prosi za nas
  • Prosim za molitev za zdravje prijateljičine mame, ki je hudo bolna. Naj se ji zdravje izboljša. Prosim tudi za zdravje vseh nas. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
1 2 3 44

 

This entry was posted in Domov. Bookmark the permalink.

20.295 Responses to Prosim za molitev

  1. Andreja says:

    Gospod Bog, prosim za moje zdravje in zdravje moje družine. Za dobre medsebojne odnose, da se z možem pobotava in ustvariva srečno družino; da bova znala voditi najino hčer. Prosim daj mi moč za pisanje diplome.
    Vse dobro in najlepša hvala za molitve.

  2. brigita says:

    Hvala lepa vsem za molitev za naso Ajso.Virus je minil, nas dojencek ki je star leto
    dni se spet smeje in je kot prej.
    Bog vas blagoslovi vse ki ste molili zanjo.
    Amen

  3. rosana says:

    Gospod , prosim te za našo družino, za dobre medsebojne odnose, za naše tri otroke, da bi jih znala z možem prav voditi. Prosim te še za bratovo ženo ,da bi se spreobrnila (Bog te ljubi).

  4. eagle says:

    prosim pomagajte mi v molitvi. pred nekaj leti sem si zlomil vrat in zaradi poškodbe vratnega dela hrbtenjače ne čutim telesa. Jezus odpiram ti vrata svojega življenja in te sprejemam kot svojega Odrešenika in Gospoda. Prosim popolne ozdravitve in božji red v telesu, umu, duhu in duši. hvala

  5. Hinko says:

    Jutri 1.4. prestaja moj svak težko srčno operacijo. Prosim vse v molitveni verigi,da se ga
    spolnite v molitvi, saj nam je Jezus obljubil, česar me boste v veri – verovanju prosili
    vam bom dal. Hvala in naj vas Bog blagoslovi

  6. Jožica says:

    Pozdravljeni!
    Tudi jaz se obračam na vas z prošnjo za molitev za zdravje mojih najbližnjih, ker sem brezposelna,da bi se uredilo glede službe, in še posebej za mojega brata, da bi v
    miru in po božji volji rešil svoje težave, ter da bi kmalu srečal sorodno dušico, ki
    bi mu z vero in molitvijo pomagala poiskati mir v duši in smisel življenja.
    Hvala in vse dobro!

  7. julia says:

    Prosila bi vas za pomoč, da se v molitvi spomnite na mene in mojega fanta ter moje družine. Tudi jaz se bom v molitvi spomnila vseh vas. Bog vas blagoslovi.

  8. sara says:

    Pozdravljeni!
    To stran sem odkrila po naključju, in zelo sem vesela, da sem jo. Sem namreč precej sramežljiva, zato nisem upala prositi nešega župnika, da bi molil zame. Sem pred sveto birmo. Prosim vas, da molite zame ter za vse druge birmance, da bi prejeli živo in pravo vero… Kajti kljub temu, da sem verna, čutim, da to še ni tistto, da mi še veliko manjka… Rada bi imela vsaj pol toliko vere, kolikor so je imeli Lucija, Francek in Jacinta. Prosila pa bi vas še nekaj: molite tudi za mir na svetu, saj ni samoumevno, da tu je! S to prošnjo za molitev se obračam na vas, Kristjani, in nate, Gospod Bog!
    tudi jaz bom molila za vas
    HVALA!!!

  9. brigita says:

    DRAGI BOG
    Nasa Ajsa, moja mala necakinja ki je stara samo eno leto je danes zvecer v Ljubljaski bolnisnici.
    Zbolela je pred tremi dnevi za virusom, in ko je moja sestra sla z njo k zdravnici, ji je rekla
    da za vsako malenkost ne rabi letet k zdravniku, a danes zvecer je moja sestra sla k dezurni
    zdravnici, ki jo je takoj pod urgenco napotila iz Kocevja v Ljubljansko bolnisnico. Zdravnik tam
    je rekel, zakaj niso prisli prej.Na infuziji bo celo noc, prosim ko preberete to pismo, zmolite
    za dojencka, da bi se njeno stanje cim prej izboljsalo.
    Bog vas blagoslovi za vaso molitev..

  10. brigita says:

    DRAGI BOG
    Nasa Ajsa, moja mala necakinja ki je stara samo eno leto je danes zvecer v Ljubljaski bolnisnici.
    Zbolela je pred tremi dnevi za virusom, in ko je moja sestra sla z njo k zdravnici, ji je rekla
    da za vsako malenkost ne rabi letet k zdravniku, a danes zvecer je moja sestra sla k dezurni
    zdravnici, ki jo je takoj pod urgenco napotila iz Kocevja v Ljubljansko bolnisnico. Zdravnik tam
    je rekel, zakaj niso prisli prej.Na infuziji bo celo noc, prosim ko preberete to pismo, zmolite
    za dojencka, da bi se njeno stanje cim prej izboljsalo.
    Bog vas blagoslovi za vaso motiltev.

Comments are closed.