Prosim za molitev

Imate težave? Imate kako bolezen, ki jo ne morejo zdravniki ozdravit ( levkemija, rak, astma, depresija,…) ? Ste skregani s sosedi, možem, ženo, otroci, sorodniki, sošolci,…? Vam gre vse narobe? Ne morete dobit fanta / punco za zakon? Ne morete imet otrok? Ne vem karkoli imate in vam dela težave, spodaj vpišite in skupaj bomo molili za vaš namen.
Naša prošnja je, da se tudi vi sami vključite v to internetno molitveno skupino in si vsi skupaj pomagajmo in molimo drug za drugega in namene, ki so bili napisani. Če še ne znate moliti, potem si izberite eno od molitev in jo izmolite (preberite in pri tem razmišljajte kaj piše) za vaše in vse ostale prošnje(namene). Če verujete se vam bo to tudi izpolnilo.

Matej 9, 20-22
Tedaj se mu je od zadaj približala žena, ki je dvanajst let krvavela, in se je dotaknila roba njegove obleke. Pri sebi je namreč rekla: »Če se le dotaknem njegove obleke, bom rešena.« 22 Jezus pa se je obrnil, jo pogledal in dejal: »Bodi pogumna, hči, tvoja vera te je rešila.« In žena je bila od tiste ure rešena.
Ali:
Mt 17,20
»Zato, ker imate malo vere,« jim je dejal. »Resnično, povem vam: Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej gori: ›Prestavi se od tod tja!‹, in se bo prestavila in nič vam ne bo nemogoče
Ali:
Lk 17,6
Gospod pa jim je dejal: »Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej murvi: ›Izruj se s koreninami vred in se presadi v morje,‹ in bi vam bila pokorna.

Vsi skupaj lahko od Boga izprosimo milost za vaše prošnje.
Hvala za vaš obisk in vašo molitev, naj vas Bog obilno blagoslovi.

 

*
*
*
 

 

  • Prosim za molitev za ugoden razplet zdravstvenega stanja. Hvala. Pridružujem se vašim molitvami, Ana
  • Dobri in ljubeznivi Bog lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti. Eno dobro življenjsko sopotnico, da bi se lahko cerkveno poročil in da bi lahko imel svoje otroke, višje osebne dohodke in zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni. Hvala hvala hvala 🙏🙏🙏
  • Prosim za molitev za hudo bolno prijateljico, ki ima levkemijo. Da bi se toliko okrepila, da bo lahko šla na presaditev kostnega mozga in da bo presaditev uspela. Prosim tudi za molitev za nečakinjo, ki ima težave z anoreksijo - za duševno in telesno zdravje! Naj vam dobri Bog tisočerno povrne!
  • prosim prosim molite za moje zdravje, čisto sem obupana
  • Prosim za molitev, da bi bilo z mojim vnukom vse vredu, da je zdrav in da je res vse vredu z njim.
    Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojega vnuka in hčerko.
  • Prosim za molitev za mir v družini, za dobre odnose. Za dobre odnose tudi s prijatelji in sodelavci, za zaščito od zla. Molim tudi za vas. Hvala.
  • Prosim za molitev, da bi hči imela lahek porod, da bi rodila zdravega in krepkega fantka, da bi bilo res vse dobro. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojo hči in vse nas.
  • Dobri Bog lepo te prosim za spreobrnjenje mojih staršev. Že vsa leta manipulirata doma z svojimi besedami (lažmi in sprenevedanjem ter prepričevanjem) in vero obračata tako kot njima ustreza. Lepo prosim da bi se to že enkrat končalo. Vse dobre ljudi pa lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala
  • Prosim te vsemogocni Bog, za finance da poplačamo očetov dolg in ne ostanemo skupaj z otroci brez hiše.
    Amen
  • Prosim za molitveno pomoč pri mojem zdravju, za boljši vid, da bi zanosila. Srečno vožnjo po vseh poteh, ki so mi namenje brez strahu in tesnobe.
  • Prosim za molitev, da bi se odnosi s sodelavci in nadrejenimi v službi izboljšali. Prosim tudi za zdravje svoje mame, da bi se ji psihično zdravje popravilo.
    Jezus, vate zaupam!
    Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
    Sv. pater Pij, prosi za nas!
  • Prosim za molitev, da bi bilo doma vse vredu, da bi se vsi lepo razumeli, živeli skupaj lepo in mirno življenje. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, pomagajte in varujte mojo družino.
    Prosim da bi bilo danes, jutri in vse naslednje dni vse dobro.
  • Lepo prosim za molitev za srečo, zdravje in veselje v moji primarni družini.
    Iskrena hvala! 🙏🏼❤️
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanje stanja mojega očeta. In da je izboljšano stanje dobro več mesecev.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vašim molitvam in želim vse dobro!
  • Srčno naprošam za molitve za mojega očeta, za njegovo zdravje in da bi srečno opravili delo na kmetiji.
    Hvala vsem za vašo podporo. Molim skupaj z vami. 🫶
    Mir in vse dobro. Sija. 🫶
  • Prosim za molitve da bi si sin popravil ocene. Hvala.
  • Prosim za molitev za očetovo zdravje. V ponedeljek, 15.6., ima pregled na onkološkem inštitutu. Naj bo vse dobro. Prosim tudi za zdravje vseh nas in za zdravje prijateljičine mame. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
  • Nebeški oče lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti: eno dobro življenjsko sopotnico, da bi lahko imel svoje otroke, zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni, višje osebne dohodke in večjo samozavest. Vse dobre ljudi pa ponovno lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala 🙏❤️
  • dobri Bog,
    zopet se priporočam z molitvijo za zdravje in hčero za uspešno opravljanje izpitov,
    sv. Favstina prosi za nas
    sv. Slomšek prosi za nas
  • Prosim za molitev za zdravje prijateljičine mame, ki je hudo bolna. Naj se ji zdravje izboljša. Prosim tudi za zdravje vseh nas. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
  • Prosim za mojega vnuka, da bi lahko v šoli bolj zbrano sodeloval, da bi popravil učni uspeh. Pa tudi njegove starše za strpnost in razumevanje ter pomoč. Molimo za ta namen
  • Lepo prosim ponovno za molitev za ozdravljenje, spet imam bolečine na levi strani glave neznanega vzroka, prosim še za mamo, ki ima danes biopsijo ščitnice
  • Lepo prosim za molitev, da bom v sredo in četrtek uspešno opravila s pisnim delom izpita. Milostljivi Bog, naj se zgodi po tvoji volji. Vsem vam pa hvala za molitve in za upanje!
  • Dobri Bog lepo te prosim za milost, da bosta moja starša lahko sprejela mojo odločitev, ko bo prišel moj dan in se bom odselil od doma ne glede na to, kako daleč bom šel. Vse dobre ljudi pa lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala 🙏❤️🙏
  • Dobri in ljubeznivi Bog ponovno te lepo lepo prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti: eno dobro življenjsko sopotnico, višje osebne dohodke, da bi lahko imel svoje otroke, zdravje vseh mojih organov ter tudi zdravje mojih zob in dlesni. Vse dobre ljudi pa ponovno lepo prosim za molitveno podporo. Hvala 🙏🙏🙏
1 2 3 44

 

This entry was posted in Domov. Bookmark the permalink.

20.295 Responses to Prosim za molitev

  1. TATJANA says:

    POZDRAVLJENI V GOSPODU !

    OBRAČAM SE NA VAS S PROŠNJO ZA MOLITEV ZA MLADO MAMO, KI JE ZBOLELA ZA RAKOM. TUDI TA PREIZKUŠNJA JE NI POTRLA, SPREJELA JE KRIŽ IN Z VSEMI MOČMI OZNANJA LJUBEZEN NAŠEGA GOSPODA. PREPRIČANA SEM, DA GOSPOD ŽELI, DA MU POKAŽEMO KAKO GLOBOKA JE NAŠA LJUBEZEN DO BLIŽNJEGA, V TEM PRIMERU DO TE NAŠE SESTRE NATAŠE, NJENEGA MOŽA, OTROK, STARŠEV, KI MORAJO SKOZI TA KRIŽEV POT. VERUJEM, DA JO GOSPOD ŠE KAKO POTREBUJE ZA OZNANJEVANJE MED NAMI IN DA BO TA BOLEZEN RES ZA NJEGOVO SLAVO. VSAK PO SVOJIH ZMOŽNOSTIH NAJ SE DARUJE ZA NJENO ZDRAVJE , GOSPOD PA NAJ IZPOLNI SVOJ NAČRT Z NJO IN NJENO DRUŽINO.

    HVALA IN BB TATJANA

  2. Miro says:

    Katera je najbližja in najvarnejša pot do Jezusa? Še posebno tista, ki je tlakovana z znanim vodilom “PO MARIJI K JEZUSU”. Ta pot je sicer tlakovana tudi s stiskami in preizkušnjami, vendar je pod Njenim zavetjem tudi ogromno notranjega veselja, ki ga ta svet ne pozna. Ker smo v majniku, se ponovno z vsem srcem izročimo DEVICI MARIJI, ki nam more pri JEZUSU izprositi potrebnih milosti v moči Svetega Duha.

    “ŠELE V NEBESIH BOSTE RAZUMELI, KAJ DOLGUJETE MOJI MATERI IN KAJ SEM VAM DAROVAL, KO SEM JO VAM DAL ZA MATER. KAKO NEDOUMLJIVA JE LJUBEZEN BOGA, KI JE ZA VAS USTVARIL DEVICO MARIJO, SREDNICO VSEH MILOSTI.”

    Te besede življenja, ki jih je Jezus zaupal sestri Mariji od presv. Trojice (Če zrno umrje, Zapiski št. 110), tudi nam lahko odprejo vrata v nov začetek. Ko se nam bodo začele odpirati notranje oči, bomo vsakega človeka in vsako stvar doživljali v BOŽJI LUČI, ki nam jo pri JEZUSU lahko izprosi le DEVICA MARIJA, SREDNICA VSEH MILOSTI. Že zdaj se Mariji prisrčno zahvalimo za vse milosti, ki nam jih vsak dan tako velikodušno posreduje, čeprav smo v duhu marsikdaj slabotni. Večkrat vzklikajmo: Devica Marija, srednica vseh milosti, hvala ti za vso materinsko ljubezen, s katero nas vsak dan spremljaš na naši življenjski poti v večnost!

  3. silva says:

    PROSIM MOLITE IN PROSITE JEZUSA, DA NAM POMAGA PREMAGATI VSE TEŽAVE, KI SO POVEZANE Z FINANCAMI. HVALA VAM.

  4. Bojan says:

    Lep dan !

    Prosim vse ki verujemo in zaupamo Gospodu našemu odrešeniku da molite zame, da me Gospod zaščiti in odreši aritmije, nemira v moji duši,misli hudobnega duha.JEZUS si eden in edini prosim pomoči,
    vseh vas ki dobro delate in mislite prosim vas pomoči molitve,ozdravitve!!! Molite z mano za mir v družini, zdravja mojih otrok, žene, vseh nas ki verujemo in zaupamo našemu GOSPODU JEZUSU KRISTUSU !!!!

    Hvala !!

  5. simon says:

    Prosim te Jezus, Marija, angeli, nadangeli vsi svetniki in svetnice božje za notranji mir in rešitev mojih problemov povezanih z mojim duševnim zdravjem, ter psihičnimi motnjami katere imam zadnje čase. Prosim vas tudi za uspešen zaključek šolskega leta, ter za zdravje vseh nas.Hvala, ker mi pomagate in ste z menoj. Lepo prosim, da se bo vse uredilo. Ko pa bom postal drugačen kot sem bil prej pa obljubim, da bom šeL v Međugorje še enkrat vas lepo prosim, da se vse uredi in da bo tako, kot je bilo prej.
    Lepo vas prosim molite zame in Bog naj vam povrne.

  6. Mirjam says:

    Sporočilo Kraljice Miru po vidkinji Mariji Pavlović – Lunetti v Međugorju 25. maja 2010

    “Dragi otroci! Bog vam je dal milost, da živite in ščitite vse dobro, ki je v vas in okoli vas in da spodbujate druge, da bi bili boljši in bolj sveti, toda tudi satan ne spi in prek modernizma vas zavaja in vodi na svojo pot. Zato, otročiči, v ljubezni do mojega Brezmadežnega srca, ljubite Boga nad vse in živite po Njegovih zapovedih. Tako bo vaše življenje imelo smisel in na zemlji bo vladal mir. Hvala vam, ker ste se odzvali mojemu klicu.”

    Naša ljuba Mati nas prosi, da živimo z Bogom in v Bogu. Molimo za vse, ki ga še ne poznajo in za vse,
    ki se bodo trudili za uresničitev njenega sporočila. Ne preberimo ga le iz gole radovednosti, temveč se trudimo, da ga bomo zares živeli!

  7. Tanja says:

    Sami smo večkrat nemočni, zato prosim za molitev zame in zanj…za najin odnos…bližino… Prosim za pomoč in iskrena hvala!

  8. Miro says:

    BOŽJA BESEDA se nam čudovito razodeva v Svetem pismu in nam vedno daje moč za življenje, če smo jo pripravljeni poslušati in se po njej ravnati. Govori nam tudi po psalmistu:

    “RAZVESELJUJ SE V GOSPODU, PA TI BO DAL, KAR ŽELI TVOJE SRCE. IZROČI SVOJO POT GOSPODU, ZAUPAJ VANJ, IN ON BO STORIL” (Ps 37,4).

    V kakršnem koli življenjskem položaju se nahajaš (ne glede na to ali ti gre dobro ali slabo), vedno se najprej “razveseljuj v Gospodu”. Veseli se, ker te je Gospod ustvaril in te nenehno spremlja v življenju. Veseli se, ker te zasiplje s številnimi milostmi, ki jih niti ne poznaš, saj presegajo človeški razum. Veseli se, ker te nenehno ljubi in te želi rešiti in odrešiti za večno življenje. Veseli se, ker ti pri sveti maši podarja samega sebe pod podobo kruha in vina …

    Slavimo Gospoda z veseljem, zaupanjem in molitvijo “IN ON BO STORIL”!

  9. Pia says:

    Lepo prosim za molitev za prijatelja, ki je zašel na kriva pota že zdavnaj; da bi videl lepoto življenja in da bi lahko čutil krščansko ljubezen do sočloveka!
    In prosim za molitev zame, da bi mi odpustil moje žalitve, ko sem izvedela, in bi se spet pobotala!
    Odslej mu bom še bolj zvesto stala ob strani!

    Zaupam v Boga in njegovo dobroto,
    vsem, ki boste molili zanj in zame pa iskrena hvala!

    Pia

  10. molitev says:

    Koliko naj molim? Malo ali veliko? Če molimo malo, kako naj vemo da nam bo Bog spregovoril. Marija v Međugorju nas vabi k molitvi že 29 let. To pomeni, da premalo molimo. Torej potrudimo se začnimo molit še več. Molimo s srcem to pomeni z veseljem, z navdušenjem.: http://www.medjugorje-si.org/pogovori/viewtopic.php?p=5840#p5840

Comments are closed.