Prosim za molitev

Imate težave? Imate kako bolezen, ki jo ne morejo zdravniki ozdravit ( levkemija, rak, astma, depresija,…) ? Ste skregani s sosedi, možem, ženo, otroci, sorodniki, sošolci,…? Vam gre vse narobe? Ne morete dobit fanta / punco za zakon? Ne morete imet otrok? Ne vem karkoli imate in vam dela težave, spodaj vpišite in skupaj bomo molili za vaš namen.
Naša prošnja je, da se tudi vi sami vključite v to internetno molitveno skupino in si vsi skupaj pomagajmo in molimo drug za drugega in namene, ki so bili napisani. Če še ne znate moliti, potem si izberite eno od molitev in jo izmolite (preberite in pri tem razmišljajte kaj piše) za vaše in vse ostale prošnje(namene). Če verujete se vam bo to tudi izpolnilo.

Matej 9, 20-22
Tedaj se mu je od zadaj približala žena, ki je dvanajst let krvavela, in se je dotaknila roba njegove obleke. Pri sebi je namreč rekla: »Če se le dotaknem njegove obleke, bom rešena.« 22 Jezus pa se je obrnil, jo pogledal in dejal: »Bodi pogumna, hči, tvoja vera te je rešila.« In žena je bila od tiste ure rešena.
Ali:
Mt 17,20
»Zato, ker imate malo vere,« jim je dejal. »Resnično, povem vam: Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej gori: ›Prestavi se od tod tja!‹, in se bo prestavila in nič vam ne bo nemogoče
Ali:
Lk 17,6
Gospod pa jim je dejal: »Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej murvi: ›Izruj se s koreninami vred in se presadi v morje,‹ in bi vam bila pokorna.

Vsi skupaj lahko od Boga izprosimo milost za vaše prošnje.
Hvala za vaš obisk in vašo molitev, naj vas Bog obilno blagoslovi.

 

*
*
*
 

 

  • Prosim za molitev za ugoden razplet zdravstvenega stanja. Hvala. Pridružujem se vašim molitvami, Ana
  • Dobri in ljubeznivi Bog lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti. Eno dobro življenjsko sopotnico, da bi se lahko cerkveno poročil in da bi lahko imel svoje otroke, višje osebne dohodke in zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni. Hvala hvala hvala 🙏🙏🙏
  • Prosim za molitev za hudo bolno prijateljico, ki ima levkemijo. Da bi se toliko okrepila, da bo lahko šla na presaditev kostnega mozga in da bo presaditev uspela. Prosim tudi za molitev za nečakinjo, ki ima težave z anoreksijo - za duševno in telesno zdravje! Naj vam dobri Bog tisočerno povrne!
  • prosim prosim molite za moje zdravje, čisto sem obupana
  • Prosim za molitev, da bi bilo z mojim vnukom vse vredu, da je zdrav in da je res vse vredu z njim.
    Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojega vnuka in hčerko.
  • Prosim za molitev za mir v družini, za dobre odnose. Za dobre odnose tudi s prijatelji in sodelavci, za zaščito od zla. Molim tudi za vas. Hvala.
  • Prosim za molitev, da bi hči imela lahek porod, da bi rodila zdravega in krepkega fantka, da bi bilo res vse dobro. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojo hči in vse nas.
  • Dobri Bog lepo te prosim za spreobrnjenje mojih staršev. Že vsa leta manipulirata doma z svojimi besedami (lažmi in sprenevedanjem ter prepričevanjem) in vero obračata tako kot njima ustreza. Lepo prosim da bi se to že enkrat končalo. Vse dobre ljudi pa lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala
  • Prosim te vsemogocni Bog, za finance da poplačamo očetov dolg in ne ostanemo skupaj z otroci brez hiše.
    Amen
  • Prosim za molitveno pomoč pri mojem zdravju, za boljši vid, da bi zanosila. Srečno vožnjo po vseh poteh, ki so mi namenje brez strahu in tesnobe.
  • Prosim za molitev, da bi se odnosi s sodelavci in nadrejenimi v službi izboljšali. Prosim tudi za zdravje svoje mame, da bi se ji psihično zdravje popravilo.
    Jezus, vate zaupam!
    Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
    Sv. pater Pij, prosi za nas!
  • Prosim za molitev, da bi bilo doma vse vredu, da bi se vsi lepo razumeli, živeli skupaj lepo in mirno življenje. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, pomagajte in varujte mojo družino.
    Prosim da bi bilo danes, jutri in vse naslednje dni vse dobro.
  • Lepo prosim za molitev za srečo, zdravje in veselje v moji primarni družini.
    Iskrena hvala! 🙏🏼❤️
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanje stanja mojega očeta. In da je izboljšano stanje dobro več mesecev.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vašim molitvam in želim vse dobro!
  • Srčno naprošam za molitve za mojega očeta, za njegovo zdravje in da bi srečno opravili delo na kmetiji.
    Hvala vsem za vašo podporo. Molim skupaj z vami. 🫶
    Mir in vse dobro. Sija. 🫶
  • Prosim za molitve da bi si sin popravil ocene. Hvala.
  • Prosim za molitev za očetovo zdravje. V ponedeljek, 15.6., ima pregled na onkološkem inštitutu. Naj bo vse dobro. Prosim tudi za zdravje vseh nas in za zdravje prijateljičine mame. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
  • Nebeški oče lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti: eno dobro življenjsko sopotnico, da bi lahko imel svoje otroke, zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni, višje osebne dohodke in večjo samozavest. Vse dobre ljudi pa ponovno lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala 🙏❤️
  • dobri Bog,
    zopet se priporočam z molitvijo za zdravje in hčero za uspešno opravljanje izpitov,
    sv. Favstina prosi za nas
    sv. Slomšek prosi za nas
  • Prosim za molitev za zdravje prijateljičine mame, ki je hudo bolna. Naj se ji zdravje izboljša. Prosim tudi za zdravje vseh nas. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
  • Prosim za mojega vnuka, da bi lahko v šoli bolj zbrano sodeloval, da bi popravil učni uspeh. Pa tudi njegove starše za strpnost in razumevanje ter pomoč. Molimo za ta namen
  • Lepo prosim ponovno za molitev za ozdravljenje, spet imam bolečine na levi strani glave neznanega vzroka, prosim še za mamo, ki ima danes biopsijo ščitnice
  • Lepo prosim za molitev, da bom v sredo in četrtek uspešno opravila s pisnim delom izpita. Milostljivi Bog, naj se zgodi po tvoji volji. Vsem vam pa hvala za molitve in za upanje!
  • Dobri Bog lepo te prosim za milost, da bosta moja starša lahko sprejela mojo odločitev, ko bo prišel moj dan in se bom odselil od doma ne glede na to, kako daleč bom šel. Vse dobre ljudi pa lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala 🙏❤️🙏
  • Dobri in ljubeznivi Bog ponovno te lepo lepo prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti: eno dobro življenjsko sopotnico, višje osebne dohodke, da bi lahko imel svoje otroke, zdravje vseh mojih organov ter tudi zdravje mojih zob in dlesni. Vse dobre ljudi pa ponovno lepo prosim za molitveno podporo. Hvala 🙏🙏🙏
1 2 3 44

 

This entry was posted in Domov. Bookmark the permalink.

20.295 Responses to Prosim za molitev

  1. marjeta says:

    DRAGI BOG,PROSIM TE ,DA POMAGAŠ MOJI TETI IVANI PO KAPI…DA BI DOBILA GLAS NAZAJ IN ,DA BI ZA VSE ,KI JO IMAJO RADI VEDELA NJIHOVA IMENA,TER,DA BI OJAČALA SVOJE TELO .
    DAJ JI VOLJO IN ENERGIJO PO GIBANJU ,TER STOJI JI OBSTRANI…SAJ TEBI ZAUPA DRAGI VSEMOGOČNI BOG!
    HVALA TI GOSPOD,ZA POMOČ TETI IVANI SAJ LEPO NAPREDUJE IN HVALA VAM,KER MI STOJITE OBSTRANI!!
    HVALJEN BODI GOSPOD

  2. Popotnik says:

    Ko ne veš kako naprej, ko ti vse narobe gre, obrni se na Boga. Pojdi v cerkev spovej se svojih grehov problemov in ti bo življenje lažje.

    Priporočam, da slediš Marijo in njena sporočila iz Međugorja:
    436. Sporočilo Kraljice Miru po vidkinji Mariji Pavlović – Lunetti v Međugorju 25. maja 2010
    “Dragi otroci! Bog vam je dal milost, da živite in ščitite vse dobro, ki je v vas in okoli vas in da spodbujate druge, da bi bili boljši in bolj sveti, toda tudi satan ne spi in prek modernizma vas zavaja in vodi na svojo pot. Zato, otročiči, v ljubezni do mojega Brezmadežnega srca, ljubite Boga nad vse in živite po Njegovih zapovedih. Tako bo vaše življenje imelo smisel in na zemlji bo vladal mir. Hvala vam, ker ste se odzvali mojemu klicu.”

    Tu dodajam še komentar p.Livia iz radia Marija v Italiji:
    Dragi prijatelji!

    V svojem zadnjem sporočilu nas Kraljica miru opominja: »Satan ne spi in vas preko modernizma zavaja s prave poti in vodi po svoji poti.« Kaj je modernizem?
    Je svet, katerega vladar je satan, ki hoče osvojiti tudi Cerkev, če ne bedimo in molimo.
    Je ateistični in materialistični pogled na življenje, ki si prilašča ume in srca, obenem pa uničuje resnico, dobroto in ljubezen.
    Je razpad prave vere in nadnaravnega pogleda na življenje, ki ga doživljajo verniki, ki se dajo preslepiti modam, ki minevajo.
    Je razveljavitev zapovedi v imenu navidezne svobode, kot če bi pot dobrega in pot zlega bili ista stvar.
    Je vedno večja posvetnost Cerkve, skrčene na človeško ustanovo, ki je izgubila nadnaravno razsežnost.
    Je propad discipline, pokorščine in ponižnosti tistih, ki so se posvetili Bogu preko zvestobe Njegovemu namestniku na zemlji.
    Je moč teme, ki ovija svet, in ki privlači duše s svojo navidezno lučjo. Je satan, razvezan z verig, ki se postavlja na mesto Boga.
    Da bi se ne dali zapeljati, se moramo oprijeti Materinega brezmadežnega Srca in živeti po njenih sporočilih, ki vabijo k spreobrnjenju, veri, molitvi in pokori.
    »Tako bo vaše življenje imelo smisel in mir bo zavladal na zemlji.« (25.5.2010)

    Vaš p. Livio

    Torej v pomoč naj ti bo naša nebeška mati Marija, več si preberi na medjugorje-si org in poslušaj radio Maria iz Italije, Hrvaške, ali Austrije. V Sloveniji na žalost še nimamo takega bisera za globino srca. Več si preberi na: http://www.medjugorje-si.org/pogovori/viewtopic.php?f=22&t=128

  3. Miro says:

    Kot mnogi že veste, se bo v nedeljo, 13. junija, v Celju odvijal zelo velik dogodek – slovenski EVHARISTIČNI KONGRES. Prihaja dan, ko bo nad nami zasijalo čudovito sonce EVHARISTIČNEGA JEZUSA. Če hočemo, se lahko na ta dan še bolj odpremo milostnemu delovanju GOSPODA, ki zelo hrepeni po nas ter nas želi osrečiti in odrešiti. Sprejeli pa bomo lahko le toliko milostnih žarkov, kolikor se nam bo z božjo pomočjo posrečilo odpreti naša srca. Če bo v naših srcih več žive vere in trdnega zaupanja, bomo po Jezusovem usmiljenju lahko deležni tudi več milosti!

    “TISTO, KAR MI TRGA SRCE, PRAVI BOG, JE POGLED NA TO, KAKO MALO SE MENIJO KRISTJANI ZA MOJEGA SINA IN ZA NJEGOVO ŽRTEV. IN VENDAR JO JE DAROVAL ZANJE. ČE BI IZKORIŠČALI NJENO BOGASTVO, BI SPREMENILI SVET. TODA ALI SPLOH VERUJEJO?” (Palemon Glorieux, Sveta maša – vrhunec vere)

    Razmislimo o teh besedah življenja, ki nas pretresljivo spodbujajo, da bi vsaj nekoliko doumeli, kakšno brezmejno bogastvo vsebuje SVETA MAŠA, ki se vsak trenutek nekje po svetu daruje za naše odrešenje in zveličanje. Kdor bi želel, lahko v času priprave na slovenski evharistični kongres moli naslednjo molitev, s katero se lahko naše srce odpre Jezusovi milosti:

    GOSPOD JEZUS, POMAGAJ NAM S SVOJO MILOSTJO, DA SE BOMO V ČASU PRIPRAVE NA SLOVENSKI EVHARISTIČNI KONGRES VEDNO BOLJ ZAVZETO IN DEJAVNO UDELEŽEVALI MAŠNE DARITVE, TE Z VEDNO VEČJO LJUBEZNIJO PREJEMALI V SVETEM OBHAJILU IN TE ČASTILI POD PODOBO KRUHA KOT SVOJEGA ODREŠENIKA. AMEN

    Slavimo Gospoda Jezusa pod podobo kruha in vina – zdaj in vekomaj!

  4. Mirjam says:

    Marija, Devica verna, koliko solz se pretaka po tvojem svetem obličju zaradi trdote človeškega srca. Ko bi le spoznali, kako ti je hudo! Prosimo te, Mati, daj, da tiste, ki še niso spoznali Božje ljubezni, ne bomo obtoževali, marveč jim bomo z ljubečim zgledom in molitvijo pomagali do spreobrnenja. Amen.

    Blažena Jacinta, prosi za nas!

  5. Tanja says:

    V stiski vaš še naprej prosim za molitev za najin odnos… Za POGOVOR, ODPRTOST, BLIŽINO…naj vstopi Jezus vanj in ga napolni z mirom, ljubeznijo, bližino, notranjo povezanostjo, iskrenostjo…pa naj bo v kakršnikoli obliki… samo, da bi to občutila ponovno med nama. V STISKI PROSIM ZA POMOČ! HVALA!

  6. Tina says:

    POzdravljeni!
    Nebeška Mati Marija ,vsi svetniki, Dobri Jezus ,Nebeški Oče Gospod Bog..Prosim vas varujte vojake vojake na vojaški misiji ,da se vsi vrnejo živi in zdravi domov.Še posebej prosim za mojega Zeta ,ki ima veliko odgovornost.
    Prosim tudi za mojo potrpezljivost.
    Kraljica Miru prosi za nas!
    Hvala
    Tina

  7. Lidija says:

    Prosim molite za mojo hčerko, da ne bi odšla stran od Boga.
    Več let je bila v zakonu,kjer je veliko pretrpela, saj si
    njen mož ni vzel časa zanjo in otroke. Domov je prihajal, ko
    so otroci že spali. Trpela je in upala, da bo kaj bolje. Zdaj
    pa je zvedela, da ima on drugo žensko. Odšla je od njega.
    Skrbi pa me, ker vidim, da se oddaljuje tudi od Boga. Prosim,
    molite z mano, saj zaupam v veliko moč molitve.

  8. Andreja says:

    Prosim za mojega sina, da bi ga vodil Gospod v Sv.Duhu. Prosim, za zdravje, živo vero in za dobre medsebojene odnose v naši družini. Prosim, da bi otroka bila odgovorna in, da bi sprejemala življenje odgovorno in v priložnosti, ki nam jo daje ljubi Bog.
    Hvaljen bodi naš troedini Bog! Hvala vsem, ki molite in Bog usliši vaše prošnje.

  9. Miro says:

    Danes praznujemo nedeljo SVETE TROJICE, osrednjo skrivnost vere, ki nepojmljivo presega človekov razum. Sveta Trojica – OČE, SIN in SVETI DUH. Trije Bogovi? Nikakor, ampak tri božje osebe in en BOG. Matematika ali kakršna koli druga znanost je v tem primeru popolnoma nemočna in te skrivnosti nikdar ne bo mogla razvozljati. Da bi vsaj malce zaslutili globino te velike skrivnosti, si pri tem lahko pomagamo s prispodobo o soncu, sončnemu žarku in svetlobi (sami o tem razmislimo).

    Izročimo naša srca TROEDINEMU BOGU in ga ponižno prosimo, naj se vedno, povsod in v vsem uresničuje PRESVETA BOŽJA VOLJA, ki je resnično najboljše božje zdravilo za vse naše težave, skrbi, strahove, stiske, preizkušnje, bolezni … Verujmo in zaupajmo: v TROEDINEM BOGU je ocean brezmejnega BOŽJEGA USMILJENJA!

  10. Marjan says:

    Spoštovani molivci

    Od 26.5 do 1.7 sem na romanju najprej na grobu patra Pija in nato še v Medžugorju. V duhu Medžugorske Kraljice miru in v duhu patra Pija vas iskreno prosim za pomoč v molitvi.
    V molitvi se spomnite moje matere za katero prosim njenega zdravja in da bi Marija Kraljica Miru mi izprosila milosti da bi lahko finančno pomagal revnim, misijonarjem in tistim ki so na robu lakote- da bi dobil finančno orodje v roke da bi lahko v njenem imenu počel velika dobra dela. Iskreno vas prosim da me spremljate in podpirate v molitvi po mojem namenu. Iskrena vam hvala za pomoč in naj vam Kraljica Miru bogato povrne vašo dobroto. jaz pa bom vse vas priporočil patru piju ( ko bom na njegovem grobu ) in Medžugorski Kraljici Miru.

    V Kristusu in Brezmadežni Materi Božji val lepo pozdravljam

    Marjan

Comments are closed.