Prosim za molitev

Imate težave? Imate kako bolezen, ki jo ne morejo zdravniki ozdravit ( levkemija, rak, astma, depresija,…) ? Ste skregani s sosedi, možem, ženo, otroci, sorodniki, sošolci,…? Vam gre vse narobe? Ne morete dobit fanta / punco za zakon? Ne morete imet otrok? Ne vem karkoli imate in vam dela težave, spodaj vpišite in skupaj bomo molili za vaš namen.
Naša prošnja je, da se tudi vi sami vključite v to internetno molitveno skupino in si vsi skupaj pomagajmo in molimo drug za drugega in namene, ki so bili napisani. Če še ne znate moliti, potem si izberite eno od molitev in jo izmolite (preberite in pri tem razmišljajte kaj piše) za vaše in vse ostale prošnje(namene). Če verujete se vam bo to tudi izpolnilo.

Matej 9, 20-22
Tedaj se mu je od zadaj približala žena, ki je dvanajst let krvavela, in se je dotaknila roba njegove obleke. Pri sebi je namreč rekla: »Če se le dotaknem njegove obleke, bom rešena.« 22 Jezus pa se je obrnil, jo pogledal in dejal: »Bodi pogumna, hči, tvoja vera te je rešila.« In žena je bila od tiste ure rešena.
Ali:
Mt 17,20
»Zato, ker imate malo vere,« jim je dejal. »Resnično, povem vam: Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej gori: ›Prestavi se od tod tja!‹, in se bo prestavila in nič vam ne bo nemogoče
Ali:
Lk 17,6
Gospod pa jim je dejal: »Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej murvi: ›Izruj se s koreninami vred in se presadi v morje,‹ in bi vam bila pokorna.

Vsi skupaj lahko od Boga izprosimo milost za vaše prošnje.
Hvala za vaš obisk in vašo molitev, naj vas Bog obilno blagoslovi.

 

*
*
*
 

 

  • Prosim za molitev za ugoden razplet zdravstvenega stanja. Hvala. Pridružujem se vašim molitvami, Ana
  • Dobri in ljubeznivi Bog lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti. Eno dobro življenjsko sopotnico, da bi se lahko cerkveno poročil in da bi lahko imel svoje otroke, višje osebne dohodke in zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni. Hvala hvala hvala 🙏🙏🙏
  • Prosim za molitev za hudo bolno prijateljico, ki ima levkemijo. Da bi se toliko okrepila, da bo lahko šla na presaditev kostnega mozga in da bo presaditev uspela. Prosim tudi za molitev za nečakinjo, ki ima težave z anoreksijo - za duševno in telesno zdravje! Naj vam dobri Bog tisočerno povrne!
  • prosim prosim molite za moje zdravje, čisto sem obupana
  • Prosim za molitev, da bi bilo z mojim vnukom vse vredu, da je zdrav in da je res vse vredu z njim.
    Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojega vnuka in hčerko.
  • Prosim za molitev za mir v družini, za dobre odnose. Za dobre odnose tudi s prijatelji in sodelavci, za zaščito od zla. Molim tudi za vas. Hvala.
  • Prosim za molitev, da bi hči imela lahek porod, da bi rodila zdravega in krepkega fantka, da bi bilo res vse dobro. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojo hči in vse nas.
  • Dobri Bog lepo te prosim za spreobrnjenje mojih staršev. Že vsa leta manipulirata doma z svojimi besedami (lažmi in sprenevedanjem ter prepričevanjem) in vero obračata tako kot njima ustreza. Lepo prosim da bi se to že enkrat končalo. Vse dobre ljudi pa lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala
  • Prosim te vsemogocni Bog, za finance da poplačamo očetov dolg in ne ostanemo skupaj z otroci brez hiše.
    Amen
  • Prosim za molitveno pomoč pri mojem zdravju, za boljši vid, da bi zanosila. Srečno vožnjo po vseh poteh, ki so mi namenje brez strahu in tesnobe.
  • Prosim za molitev, da bi se odnosi s sodelavci in nadrejenimi v službi izboljšali. Prosim tudi za zdravje svoje mame, da bi se ji psihično zdravje popravilo.
    Jezus, vate zaupam!
    Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
    Sv. pater Pij, prosi za nas!
  • Prosim za molitev, da bi bilo doma vse vredu, da bi se vsi lepo razumeli, živeli skupaj lepo in mirno življenje. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, pomagajte in varujte mojo družino.
    Prosim da bi bilo danes, jutri in vse naslednje dni vse dobro.
  • Lepo prosim za molitev za srečo, zdravje in veselje v moji primarni družini.
    Iskrena hvala! 🙏🏼❤️
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanje stanja mojega očeta. In da je izboljšano stanje dobro več mesecev.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vašim molitvam in želim vse dobro!
  • Srčno naprošam za molitve za mojega očeta, za njegovo zdravje in da bi srečno opravili delo na kmetiji.
    Hvala vsem za vašo podporo. Molim skupaj z vami. 🫶
    Mir in vse dobro. Sija. 🫶
  • Prosim za molitve da bi si sin popravil ocene. Hvala.
  • Prosim za molitev za očetovo zdravje. V ponedeljek, 15.6., ima pregled na onkološkem inštitutu. Naj bo vse dobro. Prosim tudi za zdravje vseh nas in za zdravje prijateljičine mame. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
  • Nebeški oče lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti: eno dobro življenjsko sopotnico, da bi lahko imel svoje otroke, zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni, višje osebne dohodke in večjo samozavest. Vse dobre ljudi pa ponovno lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala 🙏❤️
  • dobri Bog,
    zopet se priporočam z molitvijo za zdravje in hčero za uspešno opravljanje izpitov,
    sv. Favstina prosi za nas
    sv. Slomšek prosi za nas
  • Prosim za molitev za zdravje prijateljičine mame, ki je hudo bolna. Naj se ji zdravje izboljša. Prosim tudi za zdravje vseh nas. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
  • Prosim za mojega vnuka, da bi lahko v šoli bolj zbrano sodeloval, da bi popravil učni uspeh. Pa tudi njegove starše za strpnost in razumevanje ter pomoč. Molimo za ta namen
  • Lepo prosim ponovno za molitev za ozdravljenje, spet imam bolečine na levi strani glave neznanega vzroka, prosim še za mamo, ki ima danes biopsijo ščitnice
  • Lepo prosim za molitev, da bom v sredo in četrtek uspešno opravila s pisnim delom izpita. Milostljivi Bog, naj se zgodi po tvoji volji. Vsem vam pa hvala za molitve in za upanje!
  • Dobri Bog lepo te prosim za milost, da bosta moja starša lahko sprejela mojo odločitev, ko bo prišel moj dan in se bom odselil od doma ne glede na to, kako daleč bom šel. Vse dobre ljudi pa lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala 🙏❤️🙏
  • Dobri in ljubeznivi Bog ponovno te lepo lepo prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti: eno dobro življenjsko sopotnico, višje osebne dohodke, da bi lahko imel svoje otroke, zdravje vseh mojih organov ter tudi zdravje mojih zob in dlesni. Vse dobre ljudi pa ponovno lepo prosim za molitveno podporo. Hvala 🙏🙏🙏
1 2 3 44

 

This entry was posted in Domov. Bookmark the permalink.

20.295 Responses to Prosim za molitev

  1. Vili says:

    Dragi moji!Pišem vam ker vem,da so še dobri ljudje na svetu.Da imajo vero v Boga.Povem vam,ko sem videl to stran so si mi zarosile oči,in sem mogel kakšno solzico spustiti,da se mi olajša duša.Vem da imajo drugi večje težave v življenju kot jaz.Vendar tudi jaz imam bolečine.Bolečine v duši ki trpi že več kot tri leta.Imam depresijo,ki se jo ne upam povedati na glas.Ponižno vas prosim molite za mene,naj vas Bog blagosovi vse vas ki boste molili za mene.

  2. Ika says:

    Priporočam v branje knjigo p. Jamesa Manjackala Dotaknil se me je ter me ozdravil.
    Govori o živi navzočnosti Jezusa, mogočnega zdravnika, v sv. evharistiji, v njej pa so tudi pričevanja in čudeži, kako so bile družine, otroci, bolni…, s pomočjo molitve, pokore, sv. maš in češčenja Najsvetejšega, ozdravljeni hudobnega duha. Pravtako so v knjigi opisani evharistični čudeži in lepa razlaga p. Jamesa o sv. evharistiji. Verjetno jo lahko dobite na Kureščku. Priporočam!

  3. molitev says:

    Damir in vsi ostali, povabljeni ste na Kurešček, kjer bo od petka do nedelje predaval p. Manjackal običajno govori o najrazličnejših stran poteh, molitev nad posamezniki, slavljenje, petje, maša za ozdravljenja,… letak za seminar s sporedom dobite tu: http://www.kurescek.org/zgibanka2010.pdf

  4. Doroteja says:

    Še en nasvet za Damirja:

    Damir, čim prej pojdi do najbližjega duhovnika, da ti bo povedal kako prideš do ekzorcista!
    Povej mu vse, kot si nam.

    Prijatelju, pri kateremu ste videli posledice, lahko pomaga samo ekzorcist.
    Jaz bi svetovala, da greste do ekzorcista vsi, ki ste sodelovali pri klicanju duhov.

    Nikar ne skušaj sam izganjati duhove iz njega, čeprav je res, da se hudi duh že samega imena Jezus boji. Bolje je da to prepustiš strokovnjaku, duhovniku, ki ga je škof za to določil.
    Vsaka molitev pomaga!
    Pomaga vsaka molitev, tu ti predlagam eno:
    Sveti nadangel Mihael
    brani nas v boju, bodi nam v pomoč
    zoper zlobnost in zalezovanje hudega duha.
    Ukroti naj ga Bog, zato ga ponižno prosimo
    in ti, vodnik nebeške vojske,
    satana in druge hudobne duhove,
    ki hodijo po svetu v pogubo duš,
    z božjo pomočjo v pekel pahni.
    Lahko dodaš še trikrat: Presveto srce Jezusovo, usmili se nas.

    Zelo pa pomagajo maše in zakramenti!

  5. Miro says:

    Ena od hudih duhovnih bolezni je tudi domišljavost. Domišljavi lahko postanemo zaradi preobilja materialnih dobrin, hiše, avtomobila, službe, denarja, bogastva; lahko pa tudi zaradi družbenega položaja, znanja, strokovnih veščin itd.; ali pa zaradi povsem nepomembnih in celo ničevih stvari. V takih primerih hitro pozabimo kdo je BOG in kdo sem jaz! Če me je omrežil duh domišljavosti, ne vidim več, da sem iz Božjih rok prejel življenje ter vse ostale duhovne in materialne darove. Kje je zdravilo za to bolezen?

    Jezus je sestri Mariji od presv. Trojice zaupal naslednje besede, ki so namenjene tudi nam (Če zrno umrje, Zapiski, 482):

    “Veliko domišljavosti je v tebi, veliko več kot sama domnevaš. Kot zdravilo ti priporočam molitev, ki jo tako rad uslišujem: JEZUS, KROTKI IN IZ SRCA PONIŽNI, UPODOBI MOJE SRCE PO SVOJEM SRCU. Ne naveličaj se te molitve in moli jo takoj, ko se prebudiš, da se zavaruješ in popraviš napake, ki jih je povzročila tvoja domišljavost.”

    Da bi lahko zajemali iz Studenca, iz katerega izvira živa voda Božjega usmiljenja, ozdravljenja, odrešenja in zveličanja, sta nam potrebna predvsem velika ponižnost in Božja pomoč. Le-te smo lahko v največji meri deležni pri obhajanju svete maše, pri kateri kruh in vino po mašnikovi posvetitvi v moči Svetega Duha postaneta resnično Jezusovo telo in resnična Jezusova kri. GOSPOD JEZUS, ponižno te prosimo, osvobodi nas domišljavosti in pomagaj naši slabotni veri! Naj SV. EVHARISTIJA za nas postane SONCE ŽIVLJENJA – po zgledu blaženega mučenca Alojzija Grozdeta!

  6. Bernard(19 let) says:

    in tebi Damir- veliko moli in ne ekspirementiraj! kadar gre satanov duh v človeka se začne peniti in metati ter kričati. Ampak NE BOJ SE-to je satanovo največje orožje-strah.

    bog s tabo

    Bernard

  7. Bernard(19 let) says:

    Rad bi se zahvalil Bogu ,ki mi je presekal odvisnost od računalniških igric,to je bila sicer moja edina odvisnost,1 mesec in 2 tedna sem bil v bolnici. Jesus ufam tobie=Jesus i trust in you=Jezus vate zaupam je bila moja rešitev, videl sem nadangela Uriela zaradi videnja Jezusovega Srca, ki si ga lahko ogledate tule- http://www.dsanford.com/miraclehost.html (ogenj v zaprtem prostoru ne more goreti ker ni kisika,zato je to dokaz da obstaja bog -tisto kar je rumeno oranžno so plameni usmiljenja, ki jih želi izliti na človeštvo,rdeče rane pa so grehi človeštva in predvsem grehi znotraj cerkve in razcepi krščanstva(katoliki,pravoslavci,evangeličani), prosim če vsi molite za edinost cerkve , da se zacelijo Kristusove rane in se mu olajšajo muke,za revne , da jim bogate države odpišejo dolg,za vse ljudi v stiski,ker pred našimi vrati stoji Lazar 21. stoletja,ter za ljudi v vicah , ki si ne morejo več pomagati(vice so velik prostor ,kjer se ljudi ne vidijo.To kar se vidi je edino tema siva kot pepel.Slutim da je to zelo huda depresija,zaradi zavedanja svojih grehov in stvari ,ki jih nismo naredili-recimo izpolnitev svojih talentov),za mojo družino,moje prijatelje in za angele in nadangele v nebesih , da ostanejo zvesti svojemu pastirju,edinemu pravemu Bogu,Jezusu Kristusu po Mariji:)

    Bog vas blagoslovi vse in naj vas varuje:)

    Bernard

  8. Ika says:

    Sporočilo Kraljice Miru po vidkinji Mariji Pavlović – Lunetti v Međugorju 25. julija 2010

    „Dragi otroci! Znova vas kličem: sledite mi z radostjo! Vse vas želim voditi k svojemu Sinu in vašemu Odrešeniku. Ne zavedate se, da brez Njega nimate radosti in miru, tudi ne prihodnosti, niti večnega življenja. Zato, otročiči, izkoristite ta čas radostne molitve in predanosti. Hvala vam, ker ste se odzvali mojemu klicu.“

    Ljudje velikokrat pozabljamo na radost, ki jo da le Bog in njegova ljubezen. Gospa nas je že v zadnjem sporočilu klicala k radosti. Zato se potrudimo, da bi si vsak dan vzeli vsaj nekaj časa za molitev, posebaj rožnega venca, saj nam Marija obljublja, da bo vsakomur, ki se ji bo po molitvi rožnega venca odprl, pomagala.

  9. Ika says:

    Damir, še en nasvet: kadar se ti zdi, da je hudič blizu in da ima nekoga v oblasti, moli:

    Ti, hudi duh, zapovem ti v imenu Jezusa Kristusa, da zapustiš tega človeka in da se vanj ne vrneš!

    Tako se lahko obvaruješ pred satanom, saj se hudič neizmerno boji Jezusa, njegove predragocene krvi ter telesa, pa tudi znamenje križa. Lahko pa se posvetiš Jezusovemu ali Marijinemu Srcu, saj satan takrat nima več moči. Nikar tega več ne delaj. S satanom se ni za igrat! Lep pozdrav!

  10. danijela says:

    molite za mojega sina karlija da bi bil zdrav in uspešen

Comments are closed.