Prosim za molitev

Imate težave? Imate kako bolezen, ki jo ne morejo zdravniki ozdravit ( levkemija, rak, astma, depresija,…) ? Ste skregani s sosedi, možem, ženo, otroci, sorodniki, sošolci,…? Vam gre vse narobe? Ne morete dobit fanta / punco za zakon? Ne morete imet otrok? Ne vem karkoli imate in vam dela težave, spodaj vpišite in skupaj bomo molili za vaš namen.
Naša prošnja je, da se tudi vi sami vključite v to internetno molitveno skupino in si vsi skupaj pomagajmo in molimo drug za drugega in namene, ki so bili napisani. Če še ne znate moliti, potem si izberite eno od molitev in jo izmolite (preberite in pri tem razmišljajte kaj piše) za vaše in vse ostale prošnje(namene). Če verujete se vam bo to tudi izpolnilo.

Matej 9, 20-22
Tedaj se mu je od zadaj približala žena, ki je dvanajst let krvavela, in se je dotaknila roba njegove obleke. Pri sebi je namreč rekla: »Če se le dotaknem njegove obleke, bom rešena.« 22 Jezus pa se je obrnil, jo pogledal in dejal: »Bodi pogumna, hči, tvoja vera te je rešila.« In žena je bila od tiste ure rešena.
Ali:
Mt 17,20
»Zato, ker imate malo vere,« jim je dejal. »Resnično, povem vam: Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej gori: ›Prestavi se od tod tja!‹, in se bo prestavila in nič vam ne bo nemogoče
Ali:
Lk 17,6
Gospod pa jim je dejal: »Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej murvi: ›Izruj se s koreninami vred in se presadi v morje,‹ in bi vam bila pokorna.

Vsi skupaj lahko od Boga izprosimo milost za vaše prošnje.
Hvala za vaš obisk in vašo molitev, naj vas Bog obilno blagoslovi.

 

*
*
*
 

 

  • Dobri Bog lepo te prosim za spreobrnjenje mojih staršev. Že vsa leta manipulirata doma z svojimi besedami (lažmi in sprenevedanjem ter prepričevanjem) in vero obračata tako kot njima ustreza. Lepo prosim da bi se to že enkrat končalo. Vse dobre ljudi pa lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala
  • Prosim te vsemogocni Bog, za finance da poplačamo očetov dolg in ne ostanemo skupaj z otroci brez hiše.
    Amen
  • Prosim za molitveno pomoč pri mojem zdravju, za boljši vid, da bi zanosila. Srečno vožnjo po vseh poteh, ki so mi namenje brez strahu in tesnobe.
  • Prosim za molitev, da bi se odnosi s sodelavci in nadrejenimi v službi izboljšali. Prosim tudi za zdravje svoje mame, da bi se ji psihično zdravje popravilo.
    Jezus, vate zaupam!
    Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
    Sv. pater Pij, prosi za nas!
  • Prosim za molitev, da bi bilo doma vse vredu, da bi se vsi lepo razumeli, živeli skupaj lepo in mirno življenje. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, pomagajte in varujte mojo družino.
    Prosim da bi bilo danes, jutri in vse naslednje dni vse dobro.
  • Lepo prosim za molitev za srečo, zdravje in veselje v moji primarni družini.
    Iskrena hvala! 🙏🏼❤️
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanje stanja mojega očeta. In da je izboljšano stanje dobro več mesecev.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vašim molitvam in želim vse dobro!
  • Srčno naprošam za molitve za mojega očeta, za njegovo zdravje in da bi srečno opravili delo na kmetiji.
    Hvala vsem za vašo podporo. Molim skupaj z vami. 🫶
    Mir in vse dobro. Sija. 🫶
  • Prosim za molitve da bi si sin popravil ocene. Hvala.
  • Prosim za molitev za očetovo zdravje. V ponedeljek, 15.6., ima pregled na onkološkem inštitutu. Naj bo vse dobro. Prosim tudi za zdravje vseh nas in za zdravje prijateljičine mame. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
  • Nebeški oče lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti: eno dobro življenjsko sopotnico, da bi lahko imel svoje otroke, zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni, višje osebne dohodke in večjo samozavest. Vse dobre ljudi pa ponovno lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala 🙏❤️
  • dobri Bog,
    zopet se priporočam z molitvijo za zdravje in hčero za uspešno opravljanje izpitov,
    sv. Favstina prosi za nas
    sv. Slomšek prosi za nas
  • Prosim za molitev za zdravje prijateljičine mame, ki je hudo bolna. Naj se ji zdravje izboljša. Prosim tudi za zdravje vseh nas. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
  • Prosim za mojega vnuka, da bi lahko v šoli bolj zbrano sodeloval, da bi popravil učni uspeh. Pa tudi njegove starše za strpnost in razumevanje ter pomoč. Molimo za ta namen
  • Lepo prosim ponovno za molitev za ozdravljenje, spet imam bolečine na levi strani glave neznanega vzroka, prosim še za mamo, ki ima danes biopsijo ščitnice
  • Lepo prosim za molitev, da bom v sredo in četrtek uspešno opravila s pisnim delom izpita. Milostljivi Bog, naj se zgodi po tvoji volji. Vsem vam pa hvala za molitve in za upanje!
  • Dobri Bog lepo te prosim za milost, da bosta moja starša lahko sprejela mojo odločitev, ko bo prišel moj dan in se bom odselil od doma ne glede na to, kako daleč bom šel. Vse dobre ljudi pa lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala 🙏❤️🙏
  • Dobri in ljubeznivi Bog ponovno te lepo lepo prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti: eno dobro življenjsko sopotnico, višje osebne dohodke, da bi lahko imel svoje otroke, zdravje vseh mojih organov ter tudi zdravje mojih zob in dlesni. Vse dobre ljudi pa ponovno lepo prosim za molitveno podporo. Hvala 🙏🙏🙏
  • Prosim za molitev za tata,ima agresivno obliko raka,zdravniki pa še kar odlašajo z operacijo in zdravljenjem. Hvala.
  • Prosim za molitev za moč in pomoč pri učenju in da opravim izpit. Naj me Sveti duh razsvetljuje in vse vodi. Moj Bog, verujem vate, molim te, upam vate in te ljubim nad vse.
    "Vse premorem v njem, ki mi daje moč" Amen.
  • Lepo prosim za molitev, da moja hči jutri odlično izpelje zahtevno nalogo.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanhe stanja mojega očeta in da izboljšano stanje traja več mesecev.
    Iskrena hvala! 🙏🏼❤️
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Danes prosim, da hčerko vodi Sv.Duh.. da v šoli uspešno opravi obveznosti.
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanje stanja mojega očeta in naj bo po izboljšanju stanje potem še dolgo stabilno.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Prosim za molitev, da bi bilo danes, jutri in naslednje dni doma vse dobro, da se bomo razumeli, ter lepo in mirno živeli. Prosim tudi za hčerko, da bi ji zadnji tedni nosečnosti lepo minili, da bi imela lahek porod in rodila zdravega otroka.
    Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojo družino
1 2 3 44

 

This entry was posted in Domov. Bookmark the permalink.

20.295 Responses to Prosim za molitev

  1. ERNA says:

    Pozdravljeni !

    Ker naša družinska molitev ne predre oblake v prošnji, da se najin sin vrne v zavetje presvetega
    Srca Jezusovega, ampak blodi v temi greha današnjega časa in išče resnico kjer je ni in zavrača vero, ki mu je bila položena v zibko, Vas prosim za molitev, da se naš Damijan vrne v Očetovo
    hišo, da ne pogine od uboštva in lakote.

    Hvala !
    Erna

  2. Miro says:

    Dragi prijatelji v Jezusu

    Prisrčna hvala mnogim za zaupane prošnje, ki so kot nekakšni življenjski psalmi. Nenehno nas poučujejo o enkratnosti človekovega življenja in njegovi resnični vrednosti v Božjih očeh. Nek svetnik je nekoč dejal: “To sem, kar sem pred Bogom. Nič več in nič manj!”

    Ja, res je mogočna skupna molitev molivcev, če se v živi veri, trdnem upanju in goreči ljubezni osredotočijo na MOČ GOSPODA JEZUSA KRISTUSA. O tem se se nekoč prepričal na lastne oči, ko je na nekem srečanju s karizmatičnim patrom Robertom DeGrandisom goreče molila vsa dvorana. V Jezusovi moči je več trpečih ljudi odložilo bergle … Nekateri so v navdušenju celo poskočili in tako v živo izpričali resnico: “PRI BOGU NI NIČ NEMOGOČE!”

    Skratka, v raznih stiskah nikar ne ostanite sami, ampak nam pišite. Za vas vsak dan vztrajno moli večja skupina internetnih molivcev. Vaše duhovne in telesne stiske pa v srcih nosimo tudi k sveti maši, ki je najmogočnejša kopel duhovnega prerojenja in odrešenja. Sami se prepričajte, kaj zmore SVETI DUH, če mu v živi veri odpremo svoje srce. Nebeške vrtnice lahko zrastejo tudi na največjih ruševinah!

    Slava Tebi, o Gospod Jezus Kristus!

  3. Mihaela says:

    Molimo za vse žrtve poplav! Tisti, ki jim ni poplavilo hiše, si tega sploh ne moremo predstavljati. Izročimo te ljudi v Božje varstvo in prosimo Boga, da bi ti ljudje znali sedaj še bolj ceniti to kar imajo. Hvala!

  4. Nataša says:

    Iskreno in z zaupanjem v vaše dobro srce, vas prosim za molitev za mojo babico. Zelo jo namreč boli hrbet in boji se, da bo morala na operacijo. Bolečine so neznosne in vsak korak ji povzroča trpljenje. Moje srce se trga, ko jo gledam. Želim si, da bi imela moči premagovati solze in bolečino in da bi spoznala, da je trpljenje dar. Zato vas prosim za gorečo molitev, saj jo je zares potrebna. Najlepša hvala in Bog lonaj!

  5. miro says:

    Veseli, žalostni, srečni, obupani, radostni …? Ne ozirajmo se preveč na to, ampak se čim bolj oprimo na BOŽJO MILOST, ki nam podarja vero, upanje in ljubezen, kar je najpomembnejše. Kot nam večkrat priporoča mati Cerkev, radi obiskujmo GOSPODA JEZUSA KRISTUSA, ki nas željno pričakuje v NAJSVETEJŠEM ZAKRAMENTU. Pod skromno podobo koščka kruha je ON resnično navzoč s svojim presvetim Telesom in s svojo presveto Krvjo. Želi, da mu v tihi molitvi govorimo, kaj nas veseli, radosti itd., kaj pa nas morda skrbi, mori itd. Želi, da ga slavimo, prosimo in se mu zahvaljujemo za vse že prejete milosti. In to ne zaradi njegove slave, kateri ne moremo nič dodati in nič odvzeti, ampak zaradi nas in našega odrešenja.

    Ne gre za vprašanje, če nas Gospod želi ozdraviti. Pravo vprašanje je: Ali res trdno verujemo v Njegovo živo prisotnost in moč? Ni takšne bolezni, stiske ali problema, ki ga Jezus ob svojem času, naravnanem po Božji volji, ne bi mogel ozdraviti/odrešiti v čudoviti kopeli BOŽJEGA USMILJENJA. Če pa se človekovo srce zapira v sebičnost in prepušča grehu, je dotok Božje milosti zelo oviran ali celo popolnoma onemogočen. Zato Jezusa najprej prosimo za moč, da bi mu mogli odpreti vrata srca. Gospod nas v svoji brezmejni ljubezni nenehno išče: “GLEJ STOJIM PRED VRATI IN TRKAM” (Raz,3,20).

    Slavljen bodi Jezus v Najsvetejšem zakramentu, zdaj in vekomaj!

  6. molitev says:

    Spomnimo se v molitvi vseh poplavljencev.

  7. molitev says:

    Ko človek, ne želi več verjet in ko mu Bog ne pomeni nič. Se mora Bog sklonit k človeku in mu ustvari novo srce. Bog ne želi, da bi se ljudje pogubili. Zanimiva zgodba, ki da veliko misliti: http://www.medjugorje-si.org/pogovori/viewtopic.php?f=34&t=1161#p6790

    Bog vas blagoslovi

  8. Miro says:

    V molitev priporočam vse naše sestre in brate, ki še niso spoznali resnico: BOG JE LJUBEZEN. Še posebej molimo za tiste, ki se v nevednosti sami razglašajo za ateiste. Tudi njih je ustvaril Bog in so zato božji otroci, hkrati pa so tudi naše sestre in bratje. Nevedoč zavračajo samo lažno podobo o Bogu, h kateri smo marsikdaj z našimi grehi prispevali tudi kristjani. Zato se moramo s pepelom prvi posuti mi, ki se razglašamo za kristjane in pričevalce vere in upanja. Premislimo: Kolikokrat smo doslej drugače misleče obsojali, kolikokrat pa smo se doslej za njih resno postili in molili?

    Usmili se nas, o Gospod!

  9. david says:

    Jezus, hvala Ti, da si mi zadnjič po obhajilu izkazal posebno milost !

    Res Te je lepo čutiti in biti s Tabo…

  10. Mihaela says:

    Ljuba Mati Marija!

    Danes obhajamo tvoj praznik. Spominjamo se te kot Žalostne Mati Božje. Hvala ti, Marija, da si izrekla tisti tvoj “da” in se odločila za Boga. Brez tebe in tvoje odločtve, svet ne bi dobil Odrešenika, Jezusa Kristusa. Hvala, Marija, da si ostala močna, ko so prišle preizkušnje in trpljenje. Hvala, da si vztrajala pod križem in v duši ponavljala svoj “da”, četudi ti je bilo težko. Hvala ti, da sedaj močno čutiš s tistimi, ki trpijo, ki so osamljeni in bolni. Vem, da jih posebaj ljubiš, saj si bolečino, ki ti je trgala srce, občutila tudi ti. Draga Mati, prosim te, ostani z nami in nas vedno močno ljubi. Kajti vsakdo, tudi tisti, ki vse skrbi in strahove zadržuje v sebi in jih ne kaže ljudem, je potreben ljubezni in razumevanja; nekoga, na kogar se bo naslonil.

    Dragi prijatelji, molimo za vse tiste, ki so osamljeni, za tiste, ki jih je smrt bližnjega popolnoma strla, za tiste, ki so polni strahu za jutri in za vse, ki za katerokoli stvar trpijo. Naj bo Bog z njimi! Hvala vam!

Comments are closed.