Prosim za molitev

Imate težave? Imate kako bolezen, ki jo ne morejo zdravniki ozdravit ( levkemija, rak, astma, depresija,…) ? Ste skregani s sosedi, možem, ženo, otroci, sorodniki, sošolci,…? Vam gre vse narobe? Ne morete dobit fanta / punco za zakon? Ne morete imet otrok? Ne vem karkoli imate in vam dela težave, spodaj vpišite in skupaj bomo molili za vaš namen.
Naša prošnja je, da se tudi vi sami vključite v to internetno molitveno skupino in si vsi skupaj pomagajmo in molimo drug za drugega in namene, ki so bili napisani. Če še ne znate moliti, potem si izberite eno od molitev in jo izmolite (preberite in pri tem razmišljajte kaj piše) za vaše in vse ostale prošnje(namene). Če verujete se vam bo to tudi izpolnilo.

Matej 9, 20-22
Tedaj se mu je od zadaj približala žena, ki je dvanajst let krvavela, in se je dotaknila roba njegove obleke. Pri sebi je namreč rekla: »Če se le dotaknem njegove obleke, bom rešena.« 22 Jezus pa se je obrnil, jo pogledal in dejal: »Bodi pogumna, hči, tvoja vera te je rešila.« In žena je bila od tiste ure rešena.
Ali:
Mt 17,20
»Zato, ker imate malo vere,« jim je dejal. »Resnično, povem vam: Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej gori: ›Prestavi se od tod tja!‹, in se bo prestavila in nič vam ne bo nemogoče
Ali:
Lk 17,6
Gospod pa jim je dejal: »Če bi imeli vero kakor gorčično zrno, bi rekli tej murvi: ›Izruj se s koreninami vred in se presadi v morje,‹ in bi vam bila pokorna.

Vsi skupaj lahko od Boga izprosimo milost za vaše prošnje.
Hvala za vaš obisk in vašo molitev, naj vas Bog obilno blagoslovi.

 

*
*
*
 

 

  • Vsem hvala za izrečene molitve, pisni del izpita je bil uspešno opravljen. Goreče pa prosim za vašo molitev, za 8.7. ob 15 uri, saj me takrat čaka ustni del izpita pred 5 člansko komisijo - uspešno opravljen izpit se zdi res nemogoč, vendar verjamem da je z zaupanjem in upanjem v Boga, ter s pomočjo vaših molitev mogoč tudi tovrstni čudež. Hvala.
  • Prosim za molitev, da bi bilo danes, jutri in naslednje dni vse dobro, da bi se razumeli in lepo ter mirno živeli.
    Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija Pomagaj iz Brezij, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, pomagajte in varujte mojo družino.
  • Prisim za molitev, da bi sin opravil popravni izpit. Dobri Bog, daj mu modrosti in umnosti, da se bo dobro pripravil na izpit.
    Sveta Marija, prosi za nas!
  • Lepo prosim za molitev, da se projekt uspešno in kvalitetno izpelje.
    Iskrena hvala! 🙏🏼❤️
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanje stanja mojega očeta.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Prosim za molitev za ugoden razplet zdravstvenega stanja. Hvala. Pridružujem se vašim molitvami, Ana
  • Dobri in ljubeznivi Bog lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti. Eno dobro življenjsko sopotnico, da bi se lahko cerkveno poročil in da bi lahko imel svoje otroke, višje osebne dohodke in zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni. Hvala hvala hvala 🙏🙏🙏
  • Prosim za molitev za hudo bolno prijateljico, ki ima levkemijo. Da bi se toliko okrepila, da bo lahko šla na presaditev kostnega mozga in da bo presaditev uspela. Prosim tudi za molitev za nečakinjo, ki ima težave z anoreksijo - za duševno in telesno zdravje! Naj vam dobri Bog tisočerno povrne!
  • prosim prosim molite za moje zdravje, čisto sem obupana
  • Prosim za molitev, da bi bilo z mojim vnukom vse vredu, da je zdrav in da je res vse vredu z njim.
    Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojega vnuka in hčerko.
  • Prosim za molitev za mir v družini, za dobre odnose. Za dobre odnose tudi s prijatelji in sodelavci, za zaščito od zla. Molim tudi za vas. Hvala.
  • Prosim za molitev, da bi hči imela lahek porod, da bi rodila zdravega in krepkega fantka, da bi bilo res vse dobro. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, varujte mojo hči in vse nas.
  • Dobri Bog lepo te prosim za spreobrnjenje mojih staršev. Že vsa leta manipulirata doma z svojimi besedami (lažmi in sprenevedanjem ter prepričevanjem) in vero obračata tako kot njima ustreza. Lepo prosim da bi se to že enkrat končalo. Vse dobre ljudi pa lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala
  • Prosim te vsemogocni Bog, za finance da poplačamo očetov dolg in ne ostanemo skupaj z otroci brez hiše.
    Amen
  • Prosim za molitveno pomoč pri mojem zdravju, za boljši vid, da bi zanosila. Srečno vožnjo po vseh poteh, ki so mi namenje brez strahu in tesnobe.
  • Prosim za molitev, da bi se odnosi s sodelavci in nadrejenimi v službi izboljšali. Prosim tudi za zdravje svoje mame, da bi se ji psihično zdravje popravilo.
    Jezus, vate zaupam!
    Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
    Sv. pater Pij, prosi za nas!
  • Prosim za molitev, da bi bilo doma vse vredu, da bi se vsi lepo razumeli, živeli skupaj lepo in mirno življenje. Vsemogočni Milostni Bog, Presveta Devica Marija, Sveti Jožef, Srce Jezusovo, pomagajte in varujte mojo družino.
    Prosim da bi bilo danes, jutri in vse naslednje dni vse dobro.
  • Lepo prosim za molitev za srečo, zdravje in veselje v moji primarni družini.
    Iskrena hvala! 🙏🏼❤️
    Pridružujem se vsem ostalim molitvam in želim vse dobro!
  • Lepo prosim za molitev za izboljšanje stanja mojega očeta. In da je izboljšano stanje dobro več mesecev.
    Iskrena hvala! ❤️🙏🏼
    Pridružujem se vašim molitvam in želim vse dobro!
  • Srčno naprošam za molitve za mojega očeta, za njegovo zdravje in da bi srečno opravili delo na kmetiji.
    Hvala vsem za vašo podporo. Molim skupaj z vami. 🫶
    Mir in vse dobro. Sija. 🫶
  • Prosim za molitve da bi si sin popravil ocene. Hvala.
  • Prosim za molitev za očetovo zdravje. V ponedeljek, 15.6., ima pregled na onkološkem inštitutu. Naj bo vse dobro. Prosim tudi za zdravje vseh nas in za zdravje prijateljičine mame. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
  • Nebeški oče lepo te prosim, da bi mi čimprej naklonil boljše življenje in mi dal naslednje milosti: eno dobro življenjsko sopotnico, da bi lahko imel svoje otroke, zdravje vseh mojih organov ter zdravje mojih zob in dlesni, višje osebne dohodke in večjo samozavest. Vse dobre ljudi pa ponovno lepo prosim za molitveno podporo. Hvala hvala hvala 🙏❤️
  • dobri Bog,
    zopet se priporočam z molitvijo za zdravje in hčero za uspešno opravljanje izpitov,
    sv. Favstina prosi za nas
    sv. Slomšek prosi za nas
  • Prosim za molitev za zdravje prijateljičine mame, ki je hudo bolna. Naj se ji zdravje izboljša. Prosim tudi za zdravje vseh nas. Bog povrni za vse vaše molitve. Sv. Juda Tadej, priprošnjik v sili, prosi za nas!
1 2 3 44

 

This entry was posted in Domov. Bookmark the permalink.

20.295 Responses to Prosim za molitev

  1. Nuša says:

    Dragi molilci, prosim vas, da prosite skupaj z menoj usmiljenega Jezusa in milostno mati Marijo, da bi se moj sin odprel božji milosti.

  2. Miro says:

    Dragi prijatelji v Gospodu!

    Komu ali čemu dajem pozornost v svojem življenju? BOGU, ki je OSEBA in me neizmerno LJUBI ali neki brezosebni stvari, energiji, sili …? Bog je večen in kot tak nima ne začetka ne konca, katera koli vrsta stvari ali energije pa je ustvarjena. Ker so tudi stvari velik božji dar, je primerno, da se za njih Bogu zahvaljujemo. Vendar pa jih ne smemo častiti in se na njih navezovati, ker se ti darovi potem spremenijo v malike, ki nam zagospodujejo in nas oropajo vere, upanja in ljubezni v Bogu.

    Pomagajmo si s prispodobo o slikarju in njegovih umetninah. Ljudje se običajno zanimamo samo za stvari, dobrine …, to je “slike”, s katerimi večkrat ravnamo zelo slabo in nam ni dosti mar, kdo jih je ustvaril. Kako se v srcu počuti slikar, ki na razstavo svojih umetnin povabi goste, pa se ti ne odzovejo ali pa se na slavnostnem srečanju obnašajo nedostojno? Nekateri imajo nemaren odnos do njegovih slik, drugi z njimi ravnajo skrajno neodgovorno, tretji si jih lastijo in jih nočejo sprejeti kot dar … In kar je še huje: Mnogi pozabljajo, da je treba s stiskom rok in s prisrčno besedo najprej počastiti slikarja in se mu zahvaliti za povabilo in darove, s katerimi nas želi razveseliti. Ja, nekaj podobnega se nam dogaja z našim odnosom do molitve in sv. maše, kar ima lahko še mnogo hujše posledice za naše življenje, če se ne menimo za vabilo Večnega slikarja. Kaj je več: Slikar ali slike?

    Pred praznikom svetih treh kraljev prosimo Jezusa v molitvi, da bi znali v življenju razločevati, kaj je resnično dobro za naše zemeljsko in večno življenje. Prosimo ga za moč, da bi mu lahko podarili svoje srce. Gospod bo na ta dar odgovoril še z večjimi darovi, ki si jih ne moremo niti predstavljati.

    Naj Gospodovo veličastvo zasveti nad vami in vas obdari z duhovnim in telesnim zdravjem!

  3. tanja says:

    Prosim za molitev. Hvala.

  4. veronika says:

    Prosim molite z menoj za meni drago osebo, da ji dobri trikrat sveti, mogočni in nesmrtni BOG, na priprošnjo naše ljube Mamice in
    sv. Jožefa ,usliši hrepenenje po ljubezni in lastni družini. (v življenju je prestala veliko hudega )
    Sama vsak dan molim tudi za vse vas, ki se v svojih stiskah priporočate v molitev .

  5. B.J. says:

    prosim za molitev za Romana, da bi ozdravel od infekcije, ki jo ima
    zaradi nesrece ki se mu je pripetila, prav tako za Herba ki je ravno
    zvedel da ima raka na pljucih in na jetrih.
    Hvala za vaso molitev

  6. Mateja says:

    Prosim Vsemogočnega Boga,njegovega sina Jezusa Kristusa,presveto Mati Božjo,vse angele in svetnikeza zdravje..Tako rada bi bila spet zdrava…Slava vam,v vas zaupam..

  7. Mateja says:

    Prosim Vsemogočnega Boga,njegovega sina Jezusa Kristusa,presveto Mati Božjo,vse angele in svetnikeza zdravje..Tako rada bi bila spet nasmejana in se lepo počutila…Božje stvarstvo vate zaupam…Slava vam..

  8. Darko says:

    Dragi molilci,
    prosil bi vas da molite zame in za dekle po imenu Franja. Pred nedavnim sem jo spoznal in mi je neizmerno všeč. Bila je to ljubezen na prvi pogled kar se morda zgodi enkrat v življenju in bi se ob tej priložnosti rad obrnil tudi na Boga. Tudi iz njene strani so občutki do mene na las podobni, vendar ima fanta, ki pa ga mislim da ne ljubi ravno… Z njo bi si rad ustaril srečno družino.
    Zato bi rad, da se molilci obrnete na Boga v mojem imenu in ga prosite za pravično sodbo.
    Prosil bi še da molite zame, namreč, zelo rad bi si našel resno dekle in se oženil. mislim da nisem ravno slab fant samo nekako nimam sreče v ljubezni. Tudi sam sem pravičen in pošten fant.
    Hvala

  9. molitev says:

    Iz knjige Življenje iz milosti ( Carver Alan Ames) (izdala Prenova v duhu- leta 2005)
    Jezus mi je povedal, da je evharistija daleč najmočnejša molitev za ozdravljenje. To mi je pokazal z mojim psihičnim ozdravljenjem, in to nam kaže tudi s telesnimi ozdravljenji mnogih ljudi. Jezus, največji zdravnik med vsemi zdravniki, v evharistiji izliva svojo ozdravljajočo moč na vsakega človeka, ki v iskanju te moči pride k njemu. Toda človek mora imeti gorčično zrno vere, v to ozdravljenje mora verjet in ga iskreno iskati. Pri maši pravimo: ” Gospod , reci le besedo in ozdravljena bo moja duša.” Jezus vsakemu odgovarja: ” Bodi ozdravljen!” Težava je v tem, da mu večina ne prisluhne.
    Če pristopiš k evharistiji in Boga iskreno prosiš , da te ozdravi tako, kot je zate najbolje, te bo tudi res ozdravil, ker te ljubi in bi rad podaril, kar je zate najbolje. Ko boš naslednjič šel k maši, pridi in reci: “Gospod, ozdravi me, ozdravi me!” Tako prosi pri vsaki maši. Nekega dne boš potem spoznal, da si ozdravljen. Morda ne tako, kot si si prvotno želel, gotovo pa tako, kot bo zate najbolje. Vem, da bodo potem mnogi med vami sleherni trenutek življenja občutili takšno veselje, kot ga občutim sam, ne glede na to, kako težko bo morda življenje.

  10. Miro says:

    Mati Cerkev nam danes odpira veličastno okno, skozi katerega se na stvarstvo prelivajo čudoviti odrešenjski žarki IMENA JEZUSOVEGA. Na svetu ni tako hude bolezni, preizkušnje, skušnjave, stiske, bolečine, nesreče …, ki ne bi mogla biti rešena/odrešena v silni moči Imena Jezusovega. Pri tem je treba upoštevati Božjo voljo in človekovo svobodno voljo, ki se lahko odpira ali zapira božji milosti. Če bi se želeli podrobneje poučiti o načinu in pomenu klicanja Imena Jezusovega (Gospod Jezus Kristus, Sin Božji, usmili se mene grešnika!), vam v branje priporočam knjigo “Pripoved ruskega romarja”. K temu delu je odlično spremno študijo napisal p. Marko Rupnik.
    Zelo na kratko: Gre za globoko notranjo molitev, pri kateri v srcu zacvetijo kreposti vere, upanja in ljubezni. Pri tem nas p. Rupnik opozarja tudi na nekatere pasti oz. nevarnosti. Na primer, če bi se v molitvi namesto zaupnega in ljubečega odnosa do Jezusa pojavil magičen odnos do izgovarjanja omenjenega molitvenega vzklika. Pri tovrstni molitvi je torej pomembna pozornost srca na Ime Jezusovo in ne obrazec kot tak.
    Slavljeno bodi Ime Jezusovo – zdaj in vekomaj!

Comments are closed.